mladší starší

Novinky

Rozlosování a živé přenosy!

Zbývají nám necelé tři týdny do začátku turnaje a my vám přinášíme kompletní rozlosování! Obě kategorie po 66 zápasech již teď naleznete v sekci zápasy.

Jako bonus pro vás plánujeme živé přenosy vybraných zápasů, abyste svým ratolestem mohli fandit i z pohodlí domova. Které zápasy dle vás by to měly být? Dle vás rozhodneme, který přímý přenos zrealizujeme!

Máme samozřejmě své favority, co například TJ JM Chodov Praha házená vs. HC Dukla Praha v mladší kategorii nebo SK Žeravice vs. TJ STM OLOMOUC v té starší?

Napište nám na náš Facebook, který souboj by právě vás zajímal!

Nabídka triček

Představujeme nabídku triček pro letošní turnaj Litovel MINICUP 2017. Modrá varianta letos pro ženy, muže i děti! Dětská varianta triček za 210 Kč, dospělá za 270 Kč. Jejich vzhled můžete zhlédnout na přiložené fotografii, nabízené velikosti zde.

Objednávky příjmáme na adrese martin.zifcak@tatranlitovel.cz do 31. května, proto neotálejte a využijte možnosti odnést si domů turnajový trikot!

Nabídka triček - foto č. 1

Podpora Společnosti pro ranou péči!

Stejně jako minulý rok jsme navázali spolupráci se Společností pro ranou péči. Proto i letos bude platit 1 vstřelený gól = 1 Kč podpory!

Společnost pro ranou péči pomáhá rodinám, kde se narodilo dítě s postižením. Naším cílem je ukázat i těm nejmenším dětem, že pomáhat je důležité a ony se do toho mohou zapojit. Loni naši malí házenkáři nastříleli přes 4000 branek, pokoří to i letos?

Podpora Společnosti pro ranou péči! - foto č. 1

Turnaj Litovel MINICUP je zpět!

Už se nám to blíží, do letošního ročníku turnaje Litovel MINICUP 2017 zbývá měsíc a my vám již teď můžeme potvrdit více jak 130 zápasů kvalitní miniházené, exhibiční utkání i další doprovodný program.

Stejně jako minulý rok pro vás chystáme online výsledkový servis včetně několika živých přenosů, máte se na co těšit! 9. – 11. června v Litovli!

Nejbližší utkání
Pořadí kategorie mladší
# Týmy Zápasy Skóre Body
  HK Ivančice 0 0:0 0
  Valašské Meziříčí B 0 0:0 0
  Valašské Meziříčí A 0 0:0 0
  Kostelec na Hané 0 0:0 0
  TJ JM Chodov 0 0:0 0
  Sokol Břve 0 0:0 0
  HC Dukla Praha 0 0:0 0
  Velké Meziříčí 0 0:0 0
  Sokol Telnice 0 0:0 0
  STM Olomouc 0 0:0 0
  TJ Tatran Litovel 0 0:0 0
  Velká Bystřice 0 0:0 0
Litovel Minicup