31.5.–2.6. 2019

7. ročník turnaje v miniházené

Novinky

Chceš zažít prostě lepší turnaj?

Tak doraž na Litovel MINICUP 2019 a užij si TOP víkend v Litovli!

Během tří jarních dnů zažiješ hromadu kvalitní miniházené dvou kategorií, hvězdné exhibiční utkání trenérů a rozhodčích proti mužstvu Tatran Litovel - házená, dětské kino, spoustu doprovodného programu, soutěží a dojde i na diskotéku!

A vem s sebou i kamarády a přátele, občerstvení i místo pro Vás všechny je samozřejmě zajištěno! Těšíme se na Vás od pátku 31. května do neděle 2. června, více informací najdeš na oficiálních stránkách turnaje a sociálních sítích. Miniházené zdar!

Deset dní!

Je tu další týden a my pro Vás máme nachystanou další trojici týmů, tentokrát se jedná o družstva ze střední Moravy, konkrétně z Olomouckého kraje – Žeravice, Horku nad Moravou a Velkou Bystřici.

Náš turnaj i letos navštíví TJ Sokol Horka nad Moravou! Horka patří na turnaji ke stálým účastníkům, mladší tým dohromady posbíral 3 účasti, ten starší pak o jednu méně. Hráči se v létě účastnili soustředění v Hrubé vodě, tak uvidíme, zda vylepší jejich nejlepší umístění, jímž bylo zatím 7. místo. Držíme palce! #horkadotoho

Jedním z nejostřílenějších týmů budou SK Žeravice! Když pomineme starší v letech 2013 a 2014, Žeravice patří k nejvěrnějším týmům se všemi účastmi! Věříme, že i Žeravice navážou na skvělé výsledky z roku 2016, kdy mladší miniházenkářský tým vybojoval 3. místo a ten starší dokonce zvítězil. Tak ať se daří, žeravičtí! #žeraviceforever

Posledním z hanácké trojice týmů bude ta nejvěrnější, Velká Bystřice! Tým, který se úspěšně účastní obou kategorií již od zmíněného roku 2013, letos bude bohužel postrádat starší miniházenkářské družstvo. Uvidíme, jestli úhlavní rival domácího Tatranu obhájí drtivý triumf v mladších z minulého ročníku turnaje. Hodně štěstí, Velkobystřičtí! #zavelkoubystřici

Tohle byly další tři týmy z dnešní představovačky. Prozatím miniházené zdar!

14 dní a je to tu!

Minule jsme si společně představili první trojici účastníků – týmy z Ivančic, Telnice a Sokolnic. Ale abychom dlouho nezdržovali… Dnes si představíme 3 týmy, které jsou zároveň městskými rivaly. Tyto týmy, jak už jste mohli uhádnout, sídlí v našem hlavním městě, Praze.

Ani tentokrát nebude chybět tradiční účastník HC Dukla Praha! Dukla je stálým účastníkem, v obou kategoriích má zastoupení od roku 2016 a nebude tomu jinak ani letos, žluťásci z Prahy přivezou obě svá miniházenkářská družstva a pokusí se napodobit úspěch extraligového týmu Dukly. Mladší se pokusí navázat na triumf z roku 2017 a starší budou obhajovat 2. místo z minulého roku, tak ať se daří! #bedukla

Dalším klubem z Prahy bude tým spřátelený s Duklou – Lions Hostivice! Tým, který si z roku 2017 můžete pamatovat jako težkovyslovitelný Sokol Břve přiveze pouze mužstvo starších, jež se našeho turnaje bude účastnit již potřetí a jehož nejlepším umístěním bylo zatím 10. místo z obou předcházejících ročníků. Držíme palce! #golions

Posledním z pražské trojice, tentokrát z Prahy 11, je TJ JM Chodov Praha! Jestli se někomu dá říkat opravdu tradiční účastník, tak je to právě Chodov, který bude spolu s domácím Tatranem jediným týmem, jenž měl ve všech ročnících zastoupení v obou kategoriích. Prvním větším úspěchem tohoto týmu se stalo 3. místo z minulého ročníku, které donutilo po sázce trenérku Moniku Čaníkovou vykoupat se v místním rybníce. Přejeme hodně štěstí! #dyckychodov

Už se to blíží!

Turnaj se nám mílovými kroky blíží, cirka za tři týdny startujeme! A abychom si tu dobu společně zkrátili, představíme si účastníky našeho turnaje, jako první přijdou na řadu týmy z jižní části naší republiky.

Prvním dnes představeným klubem jsou HK Ivančice – klub z desetitisícového městečka přiveze dvě party borců a borek, do každé kategorie jednu. Tento klub je na našem turnaji spíše nováčkem, i když ne úplným – na kontě už mají účast z minulého roku a jednu kategorii i v roce 2017. Oběma týmům z Ivančic přejeme hodně štěstí, ať se daří!

Druhý klub, který vám dnes představíme, je Sokol Sokolnice. Pro házenkáře a házenkářky ze dvou týmů ze Sokolnic to bude úplná premiéra na našem turnaji – po jednom týmu přijedou do obou kategorií. Do jejich první účasti u nás přejeme Sokolnicím hodně štěstí, zdaru a zážitků z našeho turnaje!

Jako poslední klub tu dnes máme Sokol Telnice – z obce u Brna k nám přijedou dvě party házenkářů, po jedné do každé kategorie. Ve starších to pro telnické bude velká výzva – obhajují totiž vítězství z minulého ročníku. Každopádně jim přejeme hodně štěstí a úspěchů, ať to šlape!

Slušivá trička letošního ročníku!

Vážení přátelé, drazí kamarádi!

Jaro máme v plném proudu a dny do našeho oblíbeného turnaje zbývají necelé čtyři miliony sekund! Abychom vám tu dobu zkrátili a společně jsme se mohli těšit, představujeme oficiální trička turnaje Litovel MINICUP 2019!

Pro letošek jsme se inspirovali tématikou počítačových her a herních konzolí, které dnes opravdu frčí, a naším nejoblíbenějším sportem, házenou! Ti nejbystřejší z vás si na zadní straně jistě všimnou pár změn, tak nám je můžete napsat do komentářů na Facebooku.

Tričko je velmi slušivým doplňkem každého správného hráče, trenéra i fanouška, neprováhejte tuto možnost odvézt si z turnaje pěknou vzpomínku!

Letošní cenovka pro trička je 250 Kč, můžete si je objednat přes zprávy na našem Facebooku, na e-mailu minicup@tatranlitovel.cz či případně přes vedoucí vašich týmů! Zajímat by vás mohl vzorník velikostí, který najdete na adrese http://bit.ly/MC19-tricka.

Slušivá trička letošního ročníku! - foto č. 1
Nejbližší utkání
Velké Meziříčí 12:30 Dukla Praha
Sokol Telnice 12:30 Valašské Meziříčí
Horka nad Moravou 13:00 Sokol Sokolnice
SK Žeravice 13:00 Tatran Litovel
Praha Chodov 13:30 HK Ivančice
Lions Hostivice 13:30 Valašské Meziříčí
Tabulka kategorie (starší)
# Týmy Zápasy Skóre Body
  Dukla Praha 0 0:0 0
  Praha Chodov 0 0:0 0
  Sokol Telnice 0 0:0 0
  Lions Hostivice 0 0:0 0
  Horka nad Moravou 0 0:0 0
  Velké Meziříčí 0 0:0 0
  HK Ivančice 0 0:0 0
  Tatran Litovel 0 0:0 0
  SK Žeravice 0 0:0 0
  Sokol Sokolnice 0 0:0 0
  Valašské Meziříčí 0 0:0 0
  Kostelec na Hané 0 0:0 0

Děkujeme našim sponzorům za podporu