Novinky

Pomozte nám vylepšit tento turnaj!

Krásné pondělní ráno vám všem!

Fotky z turnaje máme zpracované, během dnešního a zítřejšího dne vám je postupně nahrneme na web, abyste mohli zavzpomínat na litovelský turnaj!

Byly to stovky hodin až tisíce hodin práce organizačního týmu, které jsme turnaji věnovali, abychom si ho mohli společně bezproblémově užít! Nás velmi těší, že převládají převážně pozitivní hodnocení, ovšem to, co může vylepšit turnaj do dalších let, jste VY! Rodičové, fanoušci, hráči, trenéři, vy, kteří společně s námi tvoříte tento turnaj!

A jak nám můžete pomoct? Věnujte nám prosím pár minut svého času a vyplňte dotazník zpětné vazby, děkujeme!

Turnaj končí!

Po třech dnech házenkářského maratonu jsme v ukončili letošní ročník turnaje Litovel MINICUP 2019!

Děkujeme vám všem za podporu našich malých sportovců, jste úžasní! ❤️

My momentálně balíme techniku a v nejbližších hodinách (či spíše dnech) doplníme veškeré fotky na web, avšak již teď si můžete pustit záznamy hned několika zápasů na našem FB nebo na Youtube a samozřejmě zhlédnout náš Instagramový profil @litovel.minicup!

Výsledky turnaje shrneme v některém z dalších příspěvků. Ještě jednou díky!

Přímý přenos ze slavnostního vyhlášení výsledků letošního turnaje! <3

Zveřejnil(a) Litovel Minicup dne Neděle 2. června 2019

Sobota běží!

Sobotu jsme odstartovali v deset hodin, všechny živé přenosy můžete sledovat zde na webu v sekci ŽIVĚ, další informace poté na Facebooku či Iinstagramu!

Jsme rádi, že jste s námi!

Pátek je za námi!

Krásný slunečný pátek máme za námi, více jak dvě stovky borců z 24 družstev dělaly celý dnešek radost svým trenérům rodičům i fanouškům, celkem se odehrálo 44 utkání a turnaj je v plném proudu!

My vám během večera a noci doplníme fotky na web a doladíme sociální sítě, abychom zítra v deset hodin mohli spustit sobotní program! Doufám, že se přijdete podívat, nebo nás alespoň sledujete na sítích! Za tým turnaje Litovel MINICUP 2019 prozatím dobrou noc!

Jedna! Ťuk ťuk na vrata, turnaj je tu!

Necelé tři desítky hodin, hodně minut, šedesátkrát více sekund, opravdu moc milisekund – jen tolik zbývá do startu letošního ročníku turnaje Litovel MINICUP!

Jedna! Ťuk ťuk na vrata, turnaj je tu! - foto č. 1

Dva!

Ano, přesně tak, pozítří to odstartujeme!

Dorazíte? Tak nám dejte vědět na událost letošního turnaje! A chystáme pro fanoušky soutěž o pěkné ceny, tak buďte připraveni!

Dva! - foto č. 1

Tři!

Ano, čtete správně! Litovel MINICUP 2019 je tu za tři dny! Těšíte se?

Tři! - foto č. 1

Čtyři dny!

Již jen 4 dny zbývají do startu našeho skvělého turnaje! V těchto dnech před turnajem si představíme zbylé 2 účastníky – tak pojďme na to! Z okolí Prostějova k nám opět přijede Kostelec na Hané! Klub z města uzenin k nám přiveze obě své kategorie. Starší tým se našeho turnaje účastnil jen roku 2017, který se jim úplně nepovedl, ale mladší miniházenkáři u nás působili jak v roce 2017, tak i o rok později, kde zaznamenali svůj největší úspěch, jímž se stal titul vicemistra! Tak držíme palce! #bezkostelcenik­dyvice Jako poslední jsme si přichystali domácí Tatran Litovel! Pořádající klub se turnaje účastnil (ne)čekaně všech ročníků, ve kterých měl pokaždé silnou podporu domácích fanoušků. Mladším miniházenkářům z Litovle se podařil zejména rok 2014, ✌ kdy se stali celkovými vítězi turnaje. Ve stejný rok na ně mohli navázat ti starší, kteří souboj o první místo prohráli až kvůli zápasu s vítěznou první Velkou Bystřicí. Co se starším nepovedlo ve zmíněném roce, napravili o tři roky později, v roce 2017, kdy celkově turnaj ovládli bez jediné porážky. Zajímavostí je, že trenérem starších borců bude zároveň i ředitel turnaje Radovan Šimek. Jakožto domácím patriotům oběma týmům přejeme hodně štěstí! #zatatranživotdám

Čtyři dny! - foto č. 1

Další týmy na obzoru

V posledním týdnu jsme si pro Vás připravili příspěvek o třech středomoravských týmech. Ani tentokrát jsme nezaháleli a nachystali pro Vás další tři týmy, a to Náchod, Velké Meziříčí (VelMez, pozn. red.) a Valašské Meziříčí (ValMez, pozn. red.). Prvním z týmů leží severovýchodně od Hradce Králové, a je to TJ Náchod! Tým, jenž si vloni na turnaji odbyl svou premiéru se svým mladším miniházenkářským družstvem, bude znovu pouze s těmi mladšími obhajovat 3. místo. Věříme, že se Náchodu bude dařit i letos. Hodně štěstí! #zanáchod Dalším účastníkem turnaje bude Velké Meziříčí! Klub z města ležícího severozápadně od Brna opět dorazí s oběma svými miniházenkářskými družstvy. Nejmladší hráči a hráčky se u nás představili již v letech 2015 – 2018, jejich největším úspěchem se zatím stalo 3. místo z premiérového roku 2015. To starší vynechali z let 2015 – 2018 jen rok 2016 a pokusí se navázat na 2. místo z roku 2017, tak ať se daří! #velmezjede Poslední místo z dnešní trojice patří klubu Valašské Meziříčí! Hráči a hráčky ze starší miniházenkářské party se na litovelské palubovce představí již jubilejně popáté. Věříme, že i Valaši alespoň vylepší nejlepší, osmé, místo z minulého ročníku. Přejeme hodně štěstí do letošního ročníku! #valašskémezi­říčífrčí

Chceš zažít prostě parádní turnaj?

Chceš vidět kvalitní miniházenou? Chceš zažít prostě lepší turnaj?

Tak doraž na Litovel MINICUP 2019 a užij si TOP víkend v Litovli! Během tří jarních dnů zažiješ hromadu kvalitní miniházené dvou kategorií, hvězdné exhibiční utkání trenérů a rozhodčích proti mužstvu Tatranu Litovel, dětské kino, spoustu doprovodného programu, soutěží a dojde i na diskotéku!

A vem s sebou i kamarády a přátele, občerstvení i místo pro Vás všechny je samozřejmě zajištěno! Těšíme se na Vás od pátku 31. května do neděle 2. června! Miniházené zdar!

Deset dní!

Je tu další týden a my pro Vás máme nachystanou další trojici týmů, tentokrát se jedná o družstva ze střední Moravy, konkrétně z Olomouckého kraje – Žeravice, Horku nad Moravou a Velkou Bystřici.

Náš turnaj i letos navštíví TJ Sokol Horka nad Moravou! Horka patří na turnaji ke stálým účastníkům, mladší tým dohromady posbíral 3 účasti, ten starší pak o jednu méně. Hráči se v létě účastnili soustředění v Hrubé vodě, tak uvidíme, zda vylepší jejich nejlepší umístění, jímž bylo zatím 7. místo. Držíme palce! #horkadotoho

Jedním z nejostřílenějších týmů budou SK Žeravice! Když pomineme starší v letech 2013 a 2014, Žeravice patří k nejvěrnějším týmům se všemi účastmi! Věříme, že i Žeravice navážou na skvělé výsledky z roku 2016, kdy mladší miniházenkářský tým vybojoval 3. místo a ten starší dokonce zvítězil. Tak ať se daří, žeravičtí! #žeraviceforever

Posledním z hanácké trojice týmů bude ta nejvěrnější, Velká Bystřice! Tým, který se úspěšně účastní obou kategorií již od zmíněného roku 2013, letos bude bohužel postrádat starší miniházenkářské družstvo. Uvidíme, jestli úhlavní rival domácího Tatranu obhájí drtivý triumf v mladších z minulého ročníku turnaje. Hodně štěstí, Velkobystřičtí! #zavelkoubystřici

Tohle byly další tři týmy z dnešní představovačky. Prozatím miniházené zdar!

14 dní a je to tu!

Minule jsme si společně představili první trojici účastníků – týmy z Ivančic, Telnice a Sokolnic. Ale abychom dlouho nezdržovali… Dnes si představíme 3 týmy, které jsou zároveň městskými rivaly. Tyto týmy, jak už jste mohli uhádnout, sídlí v našem hlavním městě, Praze.

Ani tentokrát nebude chybět tradiční účastník HC Dukla Praha! Dukla je stálým účastníkem, v obou kategoriích má zastoupení od roku 2016 a nebude tomu jinak ani letos, žluťásci z Prahy přivezou obě svá miniházenkářská družstva a pokusí se napodobit úspěch extraligového týmu Dukly. Mladší se pokusí navázat na triumf z roku 2017 a starší budou obhajovat 2. místo z minulého roku, tak ať se daří! #bedukla

Dalším klubem z Prahy bude tým spřátelený s Duklou – Lions Hostivice! Tým, který si z roku 2017 můžete pamatovat jako težkovyslovitelný Sokol Břve přiveze pouze mužstvo starších, jež se našeho turnaje bude účastnit již potřetí a jehož nejlepším umístěním bylo zatím 10. místo z obou předcházejících ročníků. Držíme palce! #golions

Posledním z pražské trojice, tentokrát z Prahy 11, je TJ JM Chodov Praha! Jestli se někomu dá říkat opravdu tradiční účastník, tak je to právě Chodov, který bude spolu s domácím Tatranem jediným týmem, jenž měl ve všech ročnících zastoupení v obou kategoriích. Prvním větším úspěchem tohoto týmu se stalo 3. místo z minulého ročníku, které donutilo po sázce trenérku Moniku Čaníkovou vykoupat se v místním rybníce. Přejeme hodně štěstí! #dyckychodov

Už se to blíží!

Turnaj se nám mílovými kroky blíží, cirka za tři týdny startujeme! A abychom si tu dobu společně zkrátili, představíme si účastníky našeho turnaje, jako první přijdou na řadu týmy z jižní části naší republiky.

Prvním dnes představeným klubem jsou HK Ivančice – klub z desetitisícového městečka přiveze dvě party borců a borek, do každé kategorie jednu. Tento klub je na našem turnaji spíše nováčkem, i když ne úplným – na kontě už mají účast z minulého roku a jednu kategorii i v roce 2017. Oběma týmům z Ivančic přejeme hodně štěstí, ať se daří!

Druhý klub, který vám dnes představíme, je Sokol Sokolnice. Pro házenkáře a házenkářky ze dvou týmů ze Sokolnic to bude úplná premiéra na našem turnaji – po jednom týmu přijedou do obou kategorií. Do jejich první účasti u nás přejeme Sokolnicím hodně štěstí, zdaru a zážitků z našeho turnaje!

Jako poslední klub tu dnes máme Sokol Telnice – z obce u Brna k nám přijedou dvě party házenkářů, po jedné do každé kategorie. Ve starších to pro telnické bude velká výzva – obhajují totiž vítězství z minulého ročníku. Každopádně jim přejeme hodně štěstí a úspěchů, ať to šlape!

Slušivá trička letošního ročníku!

Vážení přátelé, drazí kamarádi!

Jaro máme v plném proudu a dny do našeho oblíbeného turnaje zbývají necelé čtyři miliony sekund! Abychom vám tu dobu zkrátili a společně jsme se mohli těšit, představujeme oficiální trička turnaje Litovel MINICUP 2019!

Pro letošek jsme se inspirovali tématikou počítačových her a herních konzolí, které dnes opravdu frčí, a naším nejoblíbenějším sportem, házenou! Ti nejbystřejší z vás si na zadní straně jistě všimnou pár změn, tak nám je můžete napsat do komentářů na Facebooku.

Tričko je velmi slušivým doplňkem každého správného hráče, trenéra i fanouška, neprováhejte tuto možnost odvézt si z turnaje pěknou vzpomínku!

Letošní cenovka pro trička je 250 Kč, můžete si je objednat přes zprávy na našem Facebooku, na e-mailu minicup@tatranlitovel.cz či případně přes vedoucí vašich týmů! Zajímat by vás mohl vzorník velikostí, který najdete na adrese http://bit.ly/MC19-tricka.

Slušivá trička letošního ročníku! - foto č. 1

Sedmý ročník za dveřmi!

Vážení a milí přátelé, drazí kamarádi!

Oblíbené házenkářské klání se nám opět blíží – víc jak stovka zápasů kvalitní miniházené, živé výsledky, bohatý doprovodný program i bouřlivá divácká kulisa – to vše bude mít již sedmý ročník turnaje Litovel MINICUP 2019!

Do Vaši kalendářů a chytrých zařízení můžete už nyní poctivě zapsat náš turnaj na prodloužený víkend 31.5.-2.6. 2019!

Máme necelé čtyři měsíce do turnaje, limity pro přihlášené týmy se rychle plní a parta organizátorů se společně s vámi těší na super víkend v Litovli!

Sedmý ročník za dveřmi! - foto č. 1
Tabulka kategorie (starší)
# Týmy Zápasy Skóre Body
1 Horka nad Moravou 11 241:113 22
2 Sokol Telnice 11 290:178 18
3 Velké Meziříčí 11 264:220 15
4 Lions Hostivice 11 214:186 15
5 Kostelec na Hané 11 232:187 14
6 Praha Chodov 11 229:195 10
7 SK Žeravice 11 205:209 9
8 HK Ivančice 11 248:240 9
9 Tatran Litovel 11 205:223 9
10 Dukla Praha 11 216:217 9
11 Sokol Sokolnice 11 143:248 2
12 Valašské Meziříčí 11 67:338 0
Poslední odehraná utkání
Kostelec na Hané 22:17 SK Žeravice
Tatran Litovel 19:27 Sokol Telnice
HK Ivančice 22:26 Lions Hostivice
Valašské Meziříčí 5:33 Velké Meziříčí

Děkujeme našim sponzorům za podporu