Propozice

LITOVEL MINICUP 2021
19.  a 20. června 2021

Pořadatel:TJ Tatran Litovel, z.s. Nám. Přemysla Otakara 770, 784 01 Litovel, IČ: 146 15 371. Za bezpečnost účastníků během turnaje zodpovídají vedoucí družstev.
Kategorie:mladší miniházená U9 (2012 a mladší) - hraje se v sobotu 19.6.2021, od 9:00
starší miniházená U11 (2010 a mladší) - hraje se v neděli 20.6.2021, od 8:30
Místo: Turnaj se hraje na venkovním hřišti na Sokolovně v Litovli, očekává se teplé počasí nad 30 stupňů Celsia. Pro ochlazení účastníků budou k dispozici nádoby s vodou, prodej chlazených nápojů, vodní mlha a party stan vrhající stín. V případě dešťových přeháněk se turnaj pouze přeruší a bude pokračovat se zpožděním. V případě očekávaného déletrvajícího deště bude celý turnaj nebo jeho polovina přesunuta do haly ZŠ Vítězná v Litovli.
Hygienická opatření:Při turnaji je nutné dodržovat platná protiepidemická nařízení, především https://www.mzcr.cz/wp-content/uploads/2021/06/Mimoradne-opatreni-omezeni-maloobchodniho-prodeje-a-sluzeb-s-ucinnosti-od-8-6-2021.pdf. Jedná se o stejná opatření, kterými se řídí např. tréninky. Vedoucí družstev předloží seznam účastníků turnaje vč. realizačního týmu, přičemž v případě potřeby (hygienické šetření) budou vedoucí družstev vyzváni k předložení dokladů opravňujících účast osob na této akci (potvrzení o platném covid testu, očkování, či prodělané nemoci).
Herní systém mladší miniházené:hraje se systémem každý s každým pro 7 družstev na dvou hrřištích. Hrací čas 2x 10 minut, rozestup mezi utkáními 30 minut. Hraje se dle pravidel ČSH pro miniházenou, počítá se skóre, celoplošná osobní obrana není povinná, ani zakázaná, osobní obrana na jednoho či dva hráče není povolena. Každý tým odehraje 6 utkání. Rozlosování zde.
Herní systém starší miniházené:hraje se nejprve ve 3 skupinách po 5 týmech každý s každým. Poté týmy umístěné na stejných místech základních skupin sehrají skupiny o konečné umístění. Tj. týmy na prvních místech základních skupin sehrají vzájemná utkání a z nich se určí pořadí na 1. - 3 místě, atd. Hrací čas 1x 15 minut, rozestup mezi utkáními 20 minut. Hraje se dle pravidel ČSH pro miniházenou, počítá se skóre, celoplošná osobní obrana není povinná, ani zakázaná, osobní obrana na jednoho či dva hráče není povolena. Každý tým odehraje 6 utkání. Rozlosování zde.
Startovné:300 Kč/družstvo
Rozhodčí:deleguje pořadatel
Šatny:k dispozici jsou 4 šatny, budou v režimu převlékáren, neslouží k uschování cenností
Doprovodný program: plážové hřiště s brankami na házenou, soutěž v rychlosti střely, soutěž v přesnosti střely, soutěž týmů v piškvorkách
Ceny:medaile a věcné ceny pro všechny družstva, poháry pro první 3 týmy
Ubytování:vzhledem k epidemiologické situaci nebude zajišťováno, v případě zájmu může pořadatel pomoci se zprostředkováním ubytování
Strava: vzhledem k epidemiologické situaci nebude zajišťováno, v případě zájmu může pořadatel pomoci se zprostředkováním stravy s dovozem
Občerstvení: v provozu bude výdejové okénko občerstvením ze základním sortimentem nápojů, cukrovinek, párků v rohlíku apod.
Základní kontakty:minicup@tatranlitovel.cz