Zápasy (mladší)

Domácí Skóre Hosté Začátek Datum
TJ Senice na Hané 6 : 11 DHK Zora Olomouc 13:00 24. 5.
HBC Jičín 28 : 10 Tatran Litovel 13:00 24. 5.
SK Žeravice 19 : 20 TJ JM Chodov 13:30 24. 5.
TJ Rožnov p. Radhoštěm 15 : 13 TJ Sokol II Prostějov 13:30 24. 5.
SK Velká Bystřice 15 : 21 ŠKP Bratislava 14:00 24. 5.
Ivanka pri Dunaji 8 : 14 TJ Jiskra Otrokovice 14:00 24. 5.
HBC Jičín 20 : 7 TJ Senice na Hané 14:30 24. 5.
TJ JM Chodov 10 : 20 DHK Zora Olomouc 14:30 24. 5.
ŠKP Bratislava 23 : 5 SK Žeravice 15:00 24. 5.
Tatran Litovel 5 : 23 TJ Rožnov p. Radhoštěm 15:00 24. 5.
TJ Sokol II Prostějov 14 : 14 Ivanka pri Dunaji 15:30 24. 5.
TJ Jiskra Otrokovice 19 : 9 SK Velká Bystřice 15:30 24. 5.
TJ Senice na Hané 23 : 9 TJ JM Chodov 16:00 24. 5.
TJ Rožnov p. Radhoštěm 10 : 15 HBC Jičín 16:00 24. 5.
DHK Zora Olomouc 6 : 16 ŠKP Bratislava 16:30 24. 5.
Ivanka pri Dunaji 21 : 8 Tatran Litovel 16:30 24. 5.
SK Velká Bystřice 15 : 14 TJ Sokol II Prostějov 17:00 24. 5.
SK Žeravice 6 : 18 TJ Jiskra Otrokovice 17:00 24. 5.
Domácí Skóre Hosté Začátek Datum
TJ Rožnov p. Radhoštěm 10 : 10 TJ Senice na Hané 9:00 25. 5.
ŠKP Bratislava 21 : 8 TJ JM Chodov 9:00 25. 5.
HBC Jičín 17 : 9 Ivanka pri Dunaji 9:30 25. 5.
TJ Jiskra Otrokovice 12 : 6 DHK Zora Olomouc 9:30 25. 5.
Tatran Litovel 15 : 17 SK Velká Bystřice 10:00 25. 5.
TJ Sokol II Prostějov 11 : 10 SK Žeravice 10:00 25. 5.
TJ JM Chodov 13 : 19 TJ Jiskra Otrokovice 10:30 25. 5.
TJ Senice na Hané 11 : 14 ŠKP Bratislava 10:30 25. 5.
Ivanka pri Dunaji 8 : 10 TJ Rožnov p. Radhoštěm 11:00 25. 5.
SK Velká Bystřice 16 : 26 HBC Jičín 11:00 25. 5.
DHK Zora Olomouc 8 : 10 TJ Sokol II Prostějov 11:30 25. 5.
SK Žeravice 11 : 11 Tatran Litovel 11:30 25. 5.
Ivanka pri Dunaji 3 : 19 TJ Senice na Hané 12:00 25. 5.
TJ Jiskra Otrokovice 11 : 17 ŠKP Bratislava 12:00 25. 5.
TJ Sokol II Prostějov 18 : 15 TJ JM Chodov 12:30 25. 5.
TJ Rožnov p. Radhoštěm 10 : 10 SK Velká Bystřice 12:30 25. 5.
HBC Jičín 8 : 6 SK Žeravice 13:00 25. 5.
Tatran Litovel 7 : 17 DHK Zora Olomouc 13:00 25. 5.
TJ Senice na Hané 11 : 11 TJ Jiskra Otrokovice 13:30 25. 5.
SK Velká Bystřice 15 : 13 Ivanka pri Dunaji 13:30 25. 5.
ŠKP Bratislava 19 : 9 TJ Sokol II Prostějov 14:00 25. 5.
SK Žeravice 5 : 17 TJ Rožnov p. Radhoštěm 14:00 25. 5.
DHK Zora Olomouc 7 : 14 HBC Jičín 14:30 25. 5.
TJ JM Chodov 19 : 22 Tatran Litovel 14:30 25. 5.
SK Velká Bystřice 10 : 13 TJ Senice na Hané 15:00 25. 5.
TJ Sokol II Prostějov 13 : 17 TJ Jiskra Otrokovice 15:00 25. 5.
Domácí Skóre Hosté Začátek Datum
Ivanka pri Dunaji 7 : 13 SK Žeravice 9:00 26. 5.
Tatran Litovel 5 : 20 ŠKP Bratislava 9:00 26. 5.
TJ Rožnov p. Radhoštěm 13 : 6 DHK Zora Olomouc 9:30 26. 5.
TJ Senice na Hané 12 : 6 TJ Sokol II Prostějov 9:30 26. 5.
SK Žeravice 12 : 14 SK Velká Bystřice 10:00 26. 5.
HBC Jičín 16 : 6 TJ JM Chodov 10:00 26. 5.
TJ Jiskra Otrokovice 17 : 6 Tatran Litovel 10:30 26. 5.
DHK Zora Olomouc 10 : 4 Ivanka pri Dunaji 10:30 26. 5.
Tatran Litovel 13 : 18 TJ Sokol II Prostějov 11:00 26. 5.
TJ JM Chodov 8 : 24 TJ Rožnov p. Radhoštěm 11:00 26. 5.
SK Žeravice 8 : 15 TJ Senice na Hané 11:30 26. 5.
ŠKP Bratislava 16 : 15 HBC Jičín 11:30 26. 5.
HBC Jičín 5 : 5 TJ Jiskra Otrokovice 12:00 26. 5.
SK Velká Bystřice 11 : 10 DHK Zora Olomouc 12:00 26. 5.
Ivanka pri Dunaji 17 : 6 TJ JM Chodov 12:30 26. 5.
TJ Rožnov p. Radhoštěm 10 : 17 ŠKP Bratislava 12:30 26. 5.
TJ Senice na Hané 17 : 7 Tatran Litovel 13:00 26. 5.
TJ JM Chodov 15 : 19 SK Velká Bystřice 13:00 26. 5.
TJ Sokol II Prostějov 11 : 19 HBC Jičín 13:30 26. 5.
DHK Zora Olomouc 8 : 7 SK Žeravice 13:30 26. 5.
TJ Jiskra Otrokovice 14 : 12 TJ Rožnov p. Radhoštěm 14:00 26. 5.
ŠKP Bratislava 21 : 5 Ivanka pri Dunaji 14:00 26. 5.
Tabulka kategorie (mladší)
# Týmy Zápasy Skóre Body
1 ŠKP Bratislava 11 205:100 22
2 HBC Jičín 11 183:103 19
3 TJ Jiskra Otrokovice 11 157:106 18
4 TJ Rožnov p. Radhoštěm 11 154:111 14
5 TJ Senice na Hané 11 144:109 14
6 SK Velká Bystřice 11 151:168 13
7 DHK Zora Olomouc 11 109:110 10
8 TJ Sokol II Prostějov 11 137:157 9
9 Ivanka pri Dunaji 11 109:147 5
10 SK Žeravice 11 102:152 3
11 Tatran Litovel 11 109:208 3
12 TJ JM Chodov 11 129:218 2
Poslední odehraná utkání
ŠKP Bratislava 21:5 Ivanka pri Dunaji
TJ Jiskra Otrokovice 14:12 TJ Rožnov p. Radhoštěm
DHK Zora Olomouc 8:7 SK Žeravice
TJ Sokol II Prostějov 11:19 HBC Jičín

Děkujeme naši sponzorům za podporu