Zápasy (mladší)

Domácí Skóre Hosté Začátek Datum
Tatran Litovel 14 : 6 SK Žeravice A 13:00 23. 5.
Velká Bystřice 3 : 8 DHK Zora Olomouc 13:00 23. 5.
Otrokovice 6 : 7 Handball Val. Meziříčí 13:30 23. 5.
TJ JM Chodov 12 : 16 SK Žeravice B 13:30 23. 5.
Sokol Prostějov 6 : 6 HBC Jičín 14:00 23. 5.
ŠKP Bratislava 2 : 4 Handball Val. Meziříčí 14:00 23. 5.
Velká Bystřice 6 : 22 Tatran Litovel 14:30 23. 5.
STM Olomouc 12 : 13 SK Žeravice A 14:30 23. 5.
HBC Jičín 17 : 8 Otrokovice 15:00 23. 5.
DHK Zora Olomouc 23 : 5 TJ JM Chodov 15:00 23. 5.
SK Žeravice B 15 : 22 ŠKP Bratislava 15:30 23. 5.
Handball Val. Meziříčí 0 : 8 Sokol Prostějov 15:30 23. 5.
Tatran Litovel 16 : 10 STM Olomouc 16:00 23. 5.
TJ JM Chodov 10 : 10 Velká Bystřice 16:00 23. 5.
SK Žeravice A 9 : 12 HBC Jičín 16:30 23. 5.
ŠKP Bratislava 4 : 11 DHK Zora Olomouc 16:30 23. 5.
Sokol Prostějov 16 : 10 SK Žeravice B 17:00 23. 5.
Otrokovice 7 : 14 STM Olomouc 17:00 23. 5.
Domácí Skóre Hosté Začátek Datum
TJ JM Chodov 6 : 23 Tatran Litovel 9:00 24. 5.
HBC Jičín 15 : 15 STM Olomouc 9:00 24. 5.
Velká Bystřice 13 : 18 ŠKP Bratislava 9:30 24. 5.
Handball Val. Meziříčí 6 : 17 SK Žeravice A 9:30 24. 5.
DHK Zora Olomouc 5 : 4 Sokol Prostějov 10:00 24. 5.
SK Žeravice B 12 : 11 Otrokovice 10:00 24. 5.
ŠKP Bratislava 13 : 8 TJ JM Chodov 10:30 24. 5.
Tatran Litovel 17 : 13 HBC Jičín 10:30 24. 5.
STM Olomouc 10 : 7 Handball Val. Meziříčí 11:00 24. 5.
SK Žeravice A 23 : 12 SK Žeravice B 11:00 24. 5.
Sokol Prostějov 13 : 3 Velká Bystřice 11:30 24. 5.
Otrokovice 5 : 10 DHK Zora Olomouc 11:30 24. 5.
ŠKP Bratislava 11 : 18 Tatran Litovel 12:00 24. 5.
Handball Val. Meziříčí 3 : 9 HBC Jičín 12:00 24. 5.
SK Žeravice B 8 : 19 STM Olomouc 12:30 24. 5.
Velká Bystřice 8 : 10 Otrokovice 12:30 24. 5.
TJ JM Chodov 1 : 16 Sokol Prostějov 13:00 24. 5.
DHK Zora Olomouc 10 : 15 SK Žeravice A 13:00 24. 5.
Tatran Litovel 15 : 9 Handball Val. Meziříčí 13:30 24. 5.
Sokol Prostějov 12 : 9 ŠKP Bratislava 13:30 24. 5.
HBC Jičín 12 : 11 SK Žeravice B 14:00 24. 5.
Otrokovice 14 : 10 TJ JM Chodov 14:00 24. 5.
SK Žeravice A 14 : 14 Velká Bystřice 14:30 24. 5.
STM Olomouc 12 : 7 DHK Zora Olomouc 14:30 24. 5.
Sokol Prostějov 11 : 10 Tatran Litovel 15:00 24. 5.
SK Žeravice B 8 : 14 Handball Val. Meziříčí 15:00 24. 5.
Domácí Skóre Hosté Začátek Datum
ŠKP Bratislava 10 : 6 Otrokovice 9:00 25. 5.
DHK Zora Olomouc 11 : 12 HBC Jičín 9:00 25. 5.
TJ JM Chodov 5 : 22 SK Žeravice A 9:30 25. 5.
Velká Bystřice 3 : 14 STM Olomouc 9:30 25. 5.
Otrokovice 3 : 13 Sokol Prostějov 10:00 25. 5.
Tatran Litovel 19 : 8 SK Žeravice B 10:00 25. 5.
Handball Val. Meziříčí 2 : 9 DHK Zora Olomouc 10:30 25. 5.
SK Žeravice A 17 : 13 ŠKP Bratislava 10:30 25. 5.
HBC Jičín 18 : 8 Velká Bystřice 11:00 25. 5.
STM Olomouc 20 : 3 TJ JM Chodov 11:00 25. 5.
Otrokovice 5 : 11 Tatran Litovel 11:30 25. 5.
DHK Zora Olomouc 16 : 7 SK Žeravice B 11:30 25. 5.
Velká Bystřice 10 : 19 Handball Val. Meziříčí 12:00 25. 5.
Sokol Prostějov 6 : 9 SK Žeravice A 12:00 25. 5.
ŠKP Bratislava 14 : 15 STM Olomouc 12:30 25. 5.
SK Žeravice A 15 : 6 Otrokovice 12:30 25. 5.
Tatran Litovel 11 : 5 DHK Zora Olomouc 13:00 25. 5.
TJ JM Chodov 6 : 17 HBC Jičín 13:00 25. 5.
SK Žeravice B 13 : 15 Velká Bystřice 13:30 25. 5.
STM Olomouc 4 : 8 Sokol Prostějov 13:30 25. 5.
Handball Val. Meziříčí 11 : 8 TJ JM Chodov 14:00 25. 5.
HBC Jičín 10 : 10 ŠKP Bratislava 14:00 25. 5.
Tabulka kategorie (mladší)
# Týmy Zápasy Skóre Body
1 Tatran Litovel 11 176:90 20
2 HBC Jičín 11 141:104 17
3 SK Žeravice A 11 160:110 17
4 Sokol Prostějov 11 113:60 17
5 STM Olomouc 11 145:101 15
6 DHK Zora Olomouc 11 115:80 14
7 Handball Val. Meziříčí 11 82:102 10
8 ŠKP Bratislava 11 126:129 9
9 Otrokovice 11 81:127 4
10 SK Žeravice B 11 120:179 4
11 Velká Bystřice 11 93:159 4
12 TJ JM Chodov 11 74:185 1
Poslední odehraná utkání
HBC Jičín 10:10 ŠKP Bratislava
Handball Val. Meziříčí 11:8 TJ JM Chodov
STM Olomouc 4:8 Sokol Prostějov
SK Žeravice B 13:15 Velká Bystřice

Děkujeme naši sponzorům za podporu