Zápasy (mladší)

Domácí Skóre Hosté Začátek Datum
Tatran Litovel 12 : 26 Žeravice 13:00 22. 5.
Velká Bystřice 7 : 11 Zora Olomouc 13:00 22. 5.
Horka nad Moravou B 12 : 13 Valašské Meziříčí 13:30 22. 5.
Praha Chodov 13 : 14 Nové Bránice 13:30 22. 5.
Sokol Prostějov 12 : 6 Horka nad Moravou A 14:00 22. 5.
Nové Bránice 12 : 11 Valašské Meziříčí 14:00 22. 5.
Velká Bystřice 6 : 15 Tatran Litovel 15:00 22. 5.
STM Olomouc 24 : 26 Žeravice 15:00 22. 5.
Zora Olomouc 6 : 13 Praha Chodov 15:30 22. 5.
Horka nad Moravou A 17 : 16 Horka nad Moravou B 15:30 22. 5.
Tatran Litovel 7 : 15 Nové Bránice 16:00 22. 5.
Valašské Meziříčí 12 : 10 Sokol Prostějov 16:00 22. 5.
Tatran Litovel 15 : 15 STM Olomouc 16:30 22. 5.
Praha Chodov 22 : 2 Velká Bystřice 16:30 22. 5.
Žeravice 22 : 19 Horka nad Moravou A 17:00 22. 5.
Zora Olomouc 4 : 17 Nové Bránice 17:00 22. 5.
Horka nad Moravou B 19 : 22 STM Olomouc 17:30 22. 5.
Sokol Prostějov 11 : 13 Nové Bránice 17:30 22. 5.
Praha Chodov 13 : 11 Tatran Litovel 18:00 22. 5.
Horka nad Moravou A 13 : 14 STM Olomouc 18:00 22. 5.
Domácí Skóre Hosté Začátek Datum
Velká Bystřice 2 : 31 Velké Meziříčí 9:00 23. 5.
Valašské Meziříčí 10 : 17 Žeravice 9:00 23. 5.
Zora Olomouc 4 : 10 Sokol Prostějov 9:30 23. 5.
Nové Bránice 17 : 10 Horka nad Moravou B 9:30 23. 5.
Tatran Litovel 11 : 17 Horka nad Moravou A 10:00 23. 5.
Velké Meziříčí 23 : 17 Praha Chodov 10:00 23. 5.
STM Olomouc 17 : 11 Valašské Meziříčí 10:30 23. 5.
Sokol Prostějov 14 : 7 Velká Bystřice 10:30 23. 5.
Žeravice 7 : 15 Nové Bránice 11:00 23. 5.
Horka nad Moravou B 7 : 8 Zora Olomouc 11:00 23. 5.
Velké Meziříčí 22 : 16 Tatran Litovel 11:30 23. 5.
Valašské Meziříčí 10 : 12 Horka nad Moravou A 11:30 23. 5.
Velká Bystřice 10 : 23 Horka nad Moravou B 12:30 23. 5.
Nové Bránice 9 : 12 STM Olomouc 12:30 23. 5.
Praha Chodov 14 : 3 Sokol Prostějov 13:00 23. 5.
Zora Olomouc 10 : 13 Žeravice 13:00 23. 5.
Tatran Litovel 10 : 15 Valašské Meziříčí 13:30 23. 5.
Sokol Prostějov 11 : 19 Velké Meziříčí 13:30 23. 5.
Horka nad Moravou A 2 : 10 Nové Bránice 14:00 23. 5.
Horka nad Moravou B 8 : 14 Praha Chodov 14:00 23. 5.
STM Olomouc 14 : 8 Zora Olomouc 14:30 23. 5.
Žeravice 14 : 8 Velká Bystřice 14:30 23. 5.
Sokol Prostějov 14 : 7 Tatran Litovel 15:00 23. 5.
Velké Meziříčí 20 : 12 Valašské Meziříčí 15:00 23. 5.
Domácí Skóre Hosté Začátek Datum
Velké Meziříčí 17 : 7 Horka nad Moravou B 9:00 24. 5.
Zora Olomouc 4 : 7 Horka nad Moravou A 9:00 24. 5.
Praha Chodov 7 : 16 Žeravice 9:30 24. 5.
Velká Bystřice 2 : 10 STM Olomouc 9:30 24. 5.
Nové Bránice 13 : 8 Velké Meziříčí 10:00 24. 5.
Horka nad Moravou B 5 : 10 Sokol Prostějov 10:00 24. 5.
Valašské Meziříčí 6 : 4 Zora Olomouc 10:30 24. 5.
Žeravice 15 : 11 Velké Meziříčí 10:30 24. 5.
Horka nad Moravou A 15 : 2 Velká Bystřice 11:00 24. 5.
STM Olomouc 6 : 7 Praha Chodov 11:00 24. 5.
Horka nad Moravou B 7 : 7 Tatran Litovel 11:30 24. 5.
Velké Meziříčí 7 : 6 Zora Olomouc 11:30 24. 5.
Sokol Prostějov 7 : 11 Žeravice 12:30 24. 5.
Velká Bystřice 2 : 11 Valašské Meziříčí 12:30 24. 5.
Velké Meziříčí 10 : 9 STM Olomouc 13:00 24. 5.
Žeravice 10 : 9 Horka nad Moravou B 13:00 24. 5.
Tatran Litovel 4 : 7 Zora Olomouc 13:30 24. 5.
Praha Chodov 7 : 5 Horka nad Moravou A 13:30 24. 5.
Nové Bránice 12 : 3 Velká Bystřice 14:00 24. 5.
STM Olomouc 12 : 5 Sokol Prostějov 14:00 24. 5.
Valašské Meziříčí 10 : 9 Praha Chodov 14:30 24. 5.
Horka nad Moravou A 9 : 18 Velké Meziříčí 14:30 24. 5.
Tabulka kategorie (mladší)
# Týmy Zápasy Skóre Body
1 Nové Bránice 11 147:88 20
2 Žeravice 11 177:132 20
3 Velké Meziříčí 11 186:117 18
4 STM Olomouc 11 155:125 15
5 Praha Chodov 11 136:104 14
6 Valašské Meziříčí 11 121:125 12
7 Sokol Prostějov 11 107:110 10
8 Horka nad Moravou A 11 122:126 10
9 Zora Olomouc 11 72:105 6
10 Tatran Litovel 11 115:157 4
11 Horka nad Moravou B 11 123:145 3
12 Velká Bystřice 11 51:178 0
Poslední odehraná utkání
Horka nad Moravou A 9:18 Velké Meziříčí
Valašské Meziříčí 10:9 Praha Chodov
STM Olomouc 12:5 Sokol Prostějov
Nové Bránice 12:3 Velká Bystřice

Děkujeme naši sponzorům za podporu