Zápasy (starší)

Domácí Skóre Hosté Začátek Datum
Tatran Litovel 14 : 18 Sokol Telnice 13:00 22. 5.
Rožnov p. Radh. 13 : 14 STM Olomouc 13:00 22. 5.
Velká Bystřice 9 : 16 Tatran Litovel 13:30 22. 5.
Praha Chodov 17 : 9 Zora Olomouc 13:30 22. 5.
Velká Bystřice 11 : 12 Žeravice 14:00 22. 5.
Sokol II Prostějov 11 : 14 Dvůr Králové n. L. 14:00 22. 5.
Rožnov p. Radh. 14 : 15 Tatran Litovel 15:00 22. 5.
Valašské Meziříčí 11 : 22 Sokol Telnice 15:00 22. 5.
STM Olomouc 16 : 14 Praha Chodov 15:30 22. 5.
Žeravice 19 : 11 Valašské Meziříčí 15:30 22. 5.
Zora Olomouc 11 : 18 Sokol II Prostějov 16:00 22. 5.
Dvůr Králové n. L. 18 : 6 Velká Bystřice 16:00 22. 5.
Tatran Litovel 15 : 13 Valašské Meziříčí 16:30 22. 5.
Praha Chodov 22 : 21 Rožnov p. Radh. 16:30 22. 5.
Sokol Telnice 17 : 13 Žeravice 17:00 22. 5.
Sokol II Prostějov 20 : 21 STM Olomouc 17:00 22. 5.
Dvůr Králové n. L. 26 : 16 Praha Chodov 17:30 22. 5.
Velká Bystřice 3 : 12 Zora Olomouc 17:30 22. 5.
Praha Chodov 19 : 16 Tatran Litovel 18:00 22. 5.
Žeravice 22 : 16 Velké Meziříčí 18:00 22. 5.
Domácí Skóre Hosté Začátek Datum
Rožnov p. Radh. 15 : 15 Sokol II Prostějov 9:00 23. 5.
Dvůr Králové n. L. 14 : 15 Sokol Telnice 9:00 23. 5.
STM Olomouc 17 : 6 Velká Bystřice 9:30 23. 5.
Zora Olomouc 9 : 12 Velké Meziříčí 9:30 23. 5.
Tatran Litovel 13 : 20 Žeravice 10:00 23. 5.
Sokol II Prostějov 16 : 9 Praha Chodov 10:00 23. 5.
Valašské Meziříčí 9 : 14 Dvůr Králové n. L. 10:30 23. 5.
Velká Bystřice 8 : 14 Rožnov p. Radh. 10:30 23. 5.
Sokol II Prostějov 22 : 14 Tatran Litovel 11:00 23. 5.
Velké Meziříčí 16 : 25 STM Olomouc 11:00 23. 5.
Sokol Telnice 15 : 8 Zora Olomouc 11:30 23. 5.
Dvůr Králové n. L. 26 : 17 Žeravice 11:30 23. 5.
Praha Chodov 13 : 8 Velká Bystřice 12:30 23. 5.
Zora Olomouc 9 : 5 Valašské Meziříčí 12:30 23. 5.
Rožnov p. Radh. 15 : 13 Velké Meziříčí 13:00 23. 5.
STM Olomouc 30 : 23 Sokol Telnice 13:00 23. 5.
Tatran Litovel 18 : 18 Dvůr Králové n. L. 13:30 23. 5.
Velká Bystřice 12 : 26 Sokol II Prostějov 13:30 23. 5.
Žeravice 12 : 7 Zora Olomouc 14:00 23. 5.
Velké Meziříčí 17 : 15 Praha Chodov 14:00 23. 5.
Valašské Meziříčí 6 : 15 STM Olomouc 14:30 23. 5.
Sokol Telnice 25 : 20 Rožnov p. Radh. 14:30 23. 5.
Velké Meziříčí 16 : 15 Valašské Meziříčí 15:00 23. 5.
Zora Olomouc 14 : 18 Dvůr Králové n. L. 15:00 23. 5.
Domácí Skóre Hosté Začátek Datum
Sokol II Prostějov 12 : 8 Velké Meziříčí 9:00 24. 5.
STM Olomouc 9 : 11 Žeravice 9:00 24. 5.
Praha Chodov 7 : 8 Sokol Telnice 9:30 24. 5.
Rožnov p. Radh. 6 : 10 Valašské Meziříčí 9:30 24. 5.
Tatran Litovel 14 : 9 Zora Olomouc 10:00 24. 5.
Velké Meziříčí 9 : 3 Velká Bystřice 10:00 24. 5.
Dvůr Králové n. L. 8 : 8 STM Olomouc 10:30 24. 5.
Sokol Telnice 9 : 13 Sokol II Prostějov 10:30 24. 5.
Žeravice 12 : 8 Rožnov p. Radh. 11:00 24. 5.
Valašské Meziříčí 12 : 10 Praha Chodov 11:00 24. 5.
Velké Meziříčí 7 : 8 Tatran Litovel 11:30 24. 5.
STM Olomouc 13 : 4 Zora Olomouc 11:30 24. 5.
Velká Bystřice 4 : 11 Sokol Telnice 12:30 24. 5.
Rožnov p. Radh. 11 : 16 Dvůr Králové n. L. 12:30 24. 5.
Sokol II Prostějov 12 : 5 Valašské Meziříčí 13:00 24. 5.
Praha Chodov 12 : 9 Žeravice 13:00 24. 5.
Tatran Litovel 7 : 11 STM Olomouc 13:30 24. 5.
Sokol Telnice 16 : 11 Velké Meziříčí 13:30 24. 5.
Zora Olomouc 9 : 10 Rožnov p. Radh. 14:00 24. 5.
Valašské Meziříčí 6 : 2 Velká Bystřice 14:00 24. 5.
Velké Meziříčí 6 : 11 Dvůr Králové n. L. 14:30 24. 5.
Žeravice 9 : 13 Sokol II Prostějov 14:30 24. 5.
Tabulka kategorie (starší)
# Týmy Zápasy Skóre Body
1 STM Olomouc 11 179:128 19
2 Sokol Telnice 11 179:145 18
3 Dvůr Králové n. L. 11 183:131 18
4 Sokol II Prostějov 11 178:127 17
5 Žeravice 11 156:143 14
6 Tatran Litovel 11 150:160 11
7 Praha Chodov 11 154:158 10
8 Velké Meziříčí 11 131:151 8
9 Rožnov p. Radh. 11 147:159 7
10 Valašské Meziříčí 11 103:140 6
11 Zora Olomouc 11 101:137 4
12 Velká Bystřice 11 72:154 0
Poslední odehraná utkání
Žeravice 9:13 Sokol II Prostějov
Velké Meziříčí 6:11 Dvůr Králové n. L.
Valašské Meziříčí 6:2 Velká Bystřice
Zora Olomouc 9:10 Rožnov p. Radh.

Děkujeme naši sponzorům za podporu