Zápasy (mladší)

Domácí Skóre Hosté Začátek Datum
Sokolíci 21 : 16 Tatran Litovel 13:00 10. 6.
Horka nad Moravou 7 : 20 Praha Chodov 13:00 10. 6.
Sokol Telnice 24 : 16 Dukla Praha 13:30 10. 6.
Nové Bránice 25 : 11 Velká Bystřice 13:30 10. 6.
SK Žeravice 16 : 7 Sokol II Prostějov 14:00 10. 6.
Valaši 18 : 4 Šafíci 14:00 10. 6.
Tatran Litovel 15 : 13 Horka nad Moravou 15:00 10. 6.
Dukla Praha 26 : 12 Sokolíci 15:00 10. 6.
Praha Chodov 20 : 28 Nové Bránice 15:30 10. 6.
Sokol II Prostějov 11 : 18 Sokol Telnice 15:30 10. 6.
Velká Bystřice 11 : 8 Valaši 16:00 10. 6.
Šafíci 2 : 20 SK Žeravice 16:00 10. 6.
Dukla Praha 28 : 23 Tatran Litovel 16:30 10. 6.
Nové Bránice 28 : 7 Horka nad Moravou 16:30 10. 6.
Sokolíci 19 : 21 Sokol II Prostějov 17:00 10. 6.
Valaši 16 : 20 Praha Chodov 17:00 10. 6.
Sokol Telnice 31 : 9 Šafíci 17:30 10. 6.
SK Žeravice 20 : 11 Velká Bystřice 17:30 10. 6.
Domácí Skóre Hosté Začátek Datum
Tatran Litovel 10 : 22 Nové Bránice 13:00 11. 6.
Sokol II Prostějov 13 : 16 Dukla Praha 13:00 11. 6.
Horka nad Moravou 8 : 19 Valaši 13:30 11. 6.
Šafíci 11 : 12 Sokolíci 13:30 11. 6.
Praha Chodov 14 : 22 SK Žeravice 14:00 11. 6.
Velká Bystřice 13 : 17 Sokol Telnice 14:00 11. 6.
Sokol II Prostějov 8 : 17 Tatran Litovel 14:30 11. 6.
Valaši 5 : 15 Nové Bránice 14:30 11. 6.
Dukla Praha 18 : 7 Šafíci 15:00 11. 6.
SK Žeravice 13 : 5 Horka nad Moravou 15:00 11. 6.
Sokolíci 9 : 18 Velká Bystřice 15:30 11. 6.
Sokol Telnice 19 : 15 Praha Chodov 15:30 11. 6.
Tatran Litovel 15 : 8 Valaši 16:00 11. 6.
Šafíci 5 : 18 Sokol II Prostějov 16:00 11. 6.
Nové Bránice 22 : 8 SK Žeravice 16:30 11. 6.
Velká Bystřice 13 : 15 Dukla Praha 16:30 11. 6.
Horka nad Moravou 14 : 20 Sokol Telnice 17:00 11. 6.
Praha Chodov 24 : 16 Sokolíci 17:00 11. 6.
Šafíci 11 : 20 Tatran Litovel 17:30 11. 6.
SK Žeravice 15 : 11 Valaši 17:30 11. 6.
Sokol II Prostějov 11 : 16 Velká Bystřice 18:00 11. 6.
Sokol Telnice 16 : 24 Nové Bránice 18:00 11. 6.
Dukla Praha 22 : 19 Praha Chodov 18:30 11. 6.
Sokolíci 14 : 20 Horka nad Moravou 18:30 11. 6.
Tatran Litovel 11 : 20 SK Žeravice 19:00 11. 6.
Velká Bystřice 22 : 6 Šafíci 19:00 11. 6.
Domácí Skóre Hosté Začátek Datum
Valaši 11 : 21 Sokol Telnice 9:00 12. 6.
Praha Chodov 16 : 7 Sokol II Prostějov 9:00 12. 6.
Nové Bránice 29 : 9 Sokolíci 9:30 12. 6.
Horka nad Moravou 11 : 18 Dukla Praha 9:30 12. 6.
Velká Bystřice 8 : 8 Tatran Litovel 10:00 12. 6.
Sokol Telnice 23 : 23 SK Žeravice 10:00 12. 6.
Šafíci 14 : 23 Praha Chodov 10:30 12. 6.
Sokolíci 14 : 16 Valaši 10:30 12. 6.
Sokol II Prostějov 22 : 12 Horka nad Moravou 11:00 12. 6.
Dukla Praha 14 : 23 Nové Bránice 11:00 12. 6.
Tatran Litovel 16 : 18 Sokol Telnice 11:30 12. 6.
Praha Chodov 19 : 15 Velká Bystřice 11:30 12. 6.
SK Žeravice 21 : 11 Sokolíci 12:30 12. 6.
Horka nad Moravou 20 : 11 Šafíci 12:30 12. 6.
Valaši 17 : 20 Dukla Praha 13:00 12. 6.
Nové Bránice 24 : 10 Sokol II Prostějov 13:00 12. 6.
Praha Chodov 21 : 15 Tatran Litovel 13:30 12. 6.
Sokolíci 10 : 32 Sokol Telnice 13:30 12. 6.
Velká Bystřice 16 : 5 Horka nad Moravou 14:00 12. 6.
Dukla Praha 18 : 23 SK Žeravice 14:00 12. 6.
Šafíci 7 : 33 Nové Bránice 14:30 12. 6.
Sokol II Prostějov 15 : 13 Valaši 14:30 12. 6.
Tabulka kategorie (mladší)
# Týmy Zápasy Skóre Body
1 Nové Bránice 11 273:117 22
2 Sokol Telnice 11 239:162 19
3 SK Žeravice 11 201:135 19
4 Dukla Praha 11 211:185 16
5 Praha Chodov 11 211:181 14
6 Velká Bystřice 11 154:143 11
7 Tatran Litovel 11 166:178 9
8 Sokol II Prostějov 11 143:172 8
9 Valaši 11 142:158 6
10 Horka nad Moravou 11 122:196 4
11 Sokolíci 11 147:234 4
12 Šafíci 11 87:235 0
Poslední odehraná utkání
Sokol II Prostějov 15:13 Valaši
Šafíci 7:33 Nové Bránice
Dukla Praha 18:23 SK Žeravice
Velká Bystřice 16:5 Horka nad Moravou

Děkujeme naši sponzorům za podporu