Zápasy (mladší)

Domácí Skóre Hosté Začátek Datum
HK Ivančice 9 : 25 Velká Bystřice 13:00 9. 6.
TJ Tatran Litovel 20 : 32 HC Dukla Praha 13:00 9. 6.
SK Žeravice 14 : 15 TJ JM Chodov 13:30 9. 6.
STM Olomouc 10 : 17 Kostelec na Hané 13:30 9. 6.
Sokol Břve 17 : 25 Sokol Telnice 14:00 9. 6.
Velké Meziříčí 21 : 16 TJ Tatran Litovel 14:00 9. 6.
TJ JM Chodov 26 : 3 HK Ivančice 15:00 9. 6.
HC Dukla Praha 22 : 11 STM Olomouc 15:00 9. 6.
Sokol Telnice 23 : 14 SK Žeravice 15:30 9. 6. image/svg+xml
Kostelec na Hané 14 : 27 Sokol Břve 15:30 9. 6.
Velká Bystřice 23 : 15 TJ JM Chodov 16:00 9. 6.
STM Olomouc 14 : 25 Velké Meziříčí 16:00 9. 6.
HK Ivančice 8 : 30 Sokol Telnice 16:30 9. 6.
Sokol Břve 24 : 29 HC Dukla Praha 16:30 9. 6.
SK Žeravice 16 : 15 Kostelec na Hané 17:00 9. 6.
TJ Tatran Litovel 19 : 10 STM Olomouc 17:00 9. 6.
Domácí Skóre Hosté Začátek Datum
Kostelec na Hané 20 : 9 HK Ivančice 13:00 10. 6.
HC Dukla Praha 27 : 22 SK Žeravice 13:00 10. 6.
TJ JM Chodov 16 : 27 Sokol Telnice 13:30 10. 6.
Sokol Břve 25 : 14 TJ Tatran Litovel 13:30 10. 6.
Velká Bystřice 20 : 18 Kostelec na Hané 14:00 10. 6. image/svg+xml
SK Žeravice 23 : 19 Velké Meziříčí 14:00 10. 6.
HK Ivančice 15 : 31 HC Dukla Praha 14:30 10. 6.
STM Olomouc 9 : 17 Sokol Břve 14:30 10. 6.
Kostelec na Hané 20 : 22 TJ JM Chodov 15:00 10. 6.
HC Dukla Praha 22 : 20 Velká Bystřice 15:30 10. 6.
Velké Meziříčí 33 : 17 HK Ivančice 15:30 10. 6.
Sokol Telnice 23 : 17 Kostelec na Hané 16:00 10. 6.
SK Žeravice 8 : 5 STM Olomouc 16:00 10. 6.
TJ JM Chodov 26 : 33 HC Dukla Praha 16:30 10. 6. image/svg+xml
HK Ivančice 10 : 18 TJ Tatran Litovel 16:30 10. 6.
Velká Bystřice 11 : 26 Velké Meziříčí 17:00 10. 6.
Sokol Břve 17 : 10 SK Žeravice 17:00 10. 6.
HC Dukla Praha 33 : 19 Sokol Telnice 17:30 10. 6.
STM Olomouc 17 : 7 HK Ivančice 17:30 10. 6.
Velké Meziříčí 30 : 20 TJ JM Chodov 18:00 10. 6.
TJ Tatran Litovel 11 : 17 Velká Bystřice 18:00 10. 6.
HK Ivančice 7 : 33 Sokol Břve 18:30 10. 6.
Sokol Telnice 23 : 22 Velké Meziříčí 19:00 10. 6.
Domácí Skóre Hosté Začátek Datum
TJ JM Chodov 21 : 13 TJ Tatran Litovel 9:00 11. 6.
Sokol Telnice 18 : 6 STM Olomouc 9:00 11. 6.
Sokol Břve 18 : 11 Velká Bystřice 9:30 11. 6.
TJ Tatran Litovel 10 : 21 Sokol Telnice 10:00 11. 6.
STM Olomouc 12 : 21 TJ JM Chodov 10:00 11. 6.
HC Dukla Praha 32 : 19 Velké Meziříčí 10:30 11. 6.
Velká Bystřice 13 : 11 SK Žeravice 10:30 11. 6.
Kostelec na Hané 21 : 11 TJ Tatran Litovel 11:00 11. 6.
TJ JM Chodov 15 : 20 Sokol Břve 11:00 11. 6.
Sokol Telnice 15 : 14 Velká Bystřice 11:30 11. 6.
SK Žeravice 21 : 8 HK Ivančice 11:30 11. 6.
Velká Bystřice 16 : 7 STM Olomouc 12:30 11. 6.
Velké Meziříčí 23 : 16 Kostelec na Hané 12:30 11. 6.
Velké Meziříčí 17 : 24 Sokol Břve 13:30 11. 6. image/svg+xml
TJ Tatran Litovel 16 : 16 SK Žeravice 13:30 11. 6.
Kostelec na Hané 20 : 18 HC Dukla Praha 14:00 11. 6.
Tabulka kategorie (mladší)
# Týmy Zápasy Skóre Body
1 HC Dukla Praha 10 279:196 18
2 Sokol Telnice 10 224:157 18
3 Sokol Břve 10 222:151 16
4 Velké Meziříčí 10 235:196 12
5 Velká Bystřice 10 170:152 12
6 TJ JM Chodov 10 197:195 10
7 SK Žeravice 10 155:158 9
8 Kostelec na Hané 10 178:179 8
9 TJ Tatran Litovel 10 148:194 5
10 STM Olomouc 10 101:170 2
11 HK Ivančice 10 93:254 0
Poslední odehraná utkání
Kostelec na Hané 20:18 HC Dukla Praha
TJ Tatran Litovel 16:16 SK Žeravice
Velké Meziříčí 17:24 Sokol Břve
Velké Meziříčí 23:16 Kostelec na Hané

Děkujeme naši sponzorům za podporu