8.–10. 6. 2018

6. ročník turnaje v miniházené

Zápasy (mladší)

Domácí Skóre Hosté Hřiště Začátek Datum
Velká Bystřice 20 : 17 Telnice A 12:30 8. 6.
Ivančice 20 : 12 Horka nad Moravou B 12:30 8. 6.
Dukla Praha 16 : 15 Velké Meziříčí A 13:00 8. 6.
Chodov 9 : 20 Náchod B 13:00 8. 6.
Ivančice 9 : 20 Velká Bystřice A 13:30 8. 6.
Horka nad Moravou 4 : 24 Telnice B 13:30 8. 6.
Náchod 34 : 8 Žeravice A 14:00 8. 6. image/svg+xml
Prostějov 14 : 8 Velké Meziříčí B 14:00 8. 6.
Dukla Praha 24 : 19 Ivančice A 14:30 8. 6. image/svg+xml
Chodov 12 : 18 Velká Bystřice B 14:30 8. 6.
Prostějov 10 : 17 Náchod A 15:00 8. 6. image/svg+xml
Tatran Litovel 23 : 5 Horka nad Moravou B 15:00 8. 6.
Telnice 23 : 9 Žeravice A 15:30 8. 6.
Dukla Praha 18 : 13 Chodov B 15:30 8. 6.
Kostelec na Hané 16 : 9 Prostějov A 16:00 8. 6. image/svg+xml
Ivančice 12 : 31 Velké Meziříčí B 16:00 8. 6.
Velká Bystřice 22 : 11 Žeravice A 16:30 8. 6.
Náchod 22 : 14 Telnice B 16:30 8. 6.
Kostelec na Hané 29 : 7 Horka nad Moravou A 17:00 8. 6.
Dukla Praha 14 : 13 Tatran Litovel B 17:00 8. 6.
Domácí Skóre Hosté Hřiště Začátek Datum
Prostějov 11 : 14 Velká Bystřice A 12:30 9. 6.
Ivančice 15 : 12 Žeravice B 12:30 9. 6. image/svg+xml
Tatran Litovel 11 : 13 Chodov A 13:00 9. 6.
Kostelec na Hané 16 : 13 Telnice B 13:00 9. 6.
Prostějov 28 : 10 Ivančice A 13:30 9. 6.
Dukla Praha 22 : 8 Horka nad Moravou B 13:30 9. 6. image/svg+xml
Kostelec na Hané 32 : 16 Chodov A 14:00 9. 6.
Tatran Litovel 16 : 28 Velké Meziříčí B 14:00 9. 6. image/svg+xml
Dukla Praha 13 : 17 Náchod A 14:30 9. 6.
Ivančice 13 : 34 Telnice B 14:30 9. 6.
Prostějov 28 : 7 Žeravice A 15:00 9. 6.
Horka nad Moravou 5 : 19 Velká Bystřice B 15:00 9. 6.
Tatran Litovel 16 : 19 Náchod A 15:30 9. 6.
Kostelec na Hané 23 : 14 Velké Meziříčí B 15:30 9. 6.
Dukla Praha 10 : 23 Velká Bystřice A 16:00 9. 6.
Chodov 25 : 9 Horka nad Moravou B 16:00 9. 6.
Tatran Litovel 17 : 21 Telnice A 16:30 9. 6.
Kostelec na Hané 22 : 10 Náchod B 16:30 9. 6.
Chodov 11 : 26 Velké Meziříčí A 17:00 9. 6.
Horka nad Moravou 13 : 10 Žeravice B 17:00 9. 6.
Tatran Litovel 7 : 23 Velká Bystřice A 17:30 9. 6. image/svg+xml
Dukla Praha 20 : 20 Prostějov B 17:30 9. 6.
Horka nad Moravou 7 : 24 Náchod A 18:00 9. 6.
Chodov 17 : 7 Žeravice B 18:00 9. 6.
Domácí Skóre Hosté Hřiště Začátek Datum
Telnice 16 : 14 Velké Meziříčí A 9:00 10. 6. image/svg+xml
Kostelec na Hané 13 : 18 Velká Bystřice B 9:00 10. 6.
Tatran Litovel 20 : 8 Žeravice A 9:30 10. 6.
Prostějov 17 : 9 Chodov B 9:30 10. 6.
Náchod 17 : 10 Velké Meziříčí A 10:00 10. 6.
Dukla Praha 11 : 16 Kostelec na Hané B 10:00 10. 6.
Prostějov 25 : 7 Horka nad Moravou A 10:30 10. 6.
Tatran Litovel 18 : 15 Ivančice B 10:30 10. 6.
Chodov 17 : 20 Telnice A 11:00 10. 6.
Náchod 7 : 10 Velká Bystřice B 11:00 10. 6. image/svg+xml
Kostelec na Hané 26 : 9 Ivančice A 11:30 10. 6.
Velké Meziříčí 14 : 7 Žeravice B 11:30 10. 6.
Prostějov 26 : 16 Tatran Litovel A 12:00 10. 6.
Dukla Praha 28 : 21 Telnice B 12:00 10. 6.
Ivančice 5 : 23 Náchod A 12:30 10. 6.
Kostelec na Hané 24 : 9 Žeravice B 12:30 10. 6.
Velká Bystřice 13 : 11 Velké Meziříčí A 13:00 10. 6.
Prostějov 28 : 15 Telnice B 13:00 10. 6.
Kostelec na Hané 21 : 16 Tatran Litovel A 13:30 10. 6.
Dukla Praha 15 : 11 Žeravice B 13:30 10. 6. image/svg+xml
Horka nad Moravou 7 : 24 Velké Meziříčí A 14:00 10. 6.
Ivančice 3 : 18 Chodov B 14:00 10. 6.
Tabulka kategorie (mladší)
# Týmy Zápasy Skóre Body
1 Velká Bystřice 11 200:113 22
2 Kostelec na Hané 11 238:132 20
3 Náchod 11 210:124 18
4 Prostějov 11 216:139 15
5 Dukla Praha 11 191:176 15
6 Telnice 11 218:188 12
7 Velké Meziříčí 11 195:152 10
8 Chodov 11 160:181 8
9 Tatran Litovel 11 173:193 6
10 Ivančice 11 130:246 4
11 Horka nad Moravou 11 84:245 2
12 Žeravice 11 99:225 0
Poslední odehraná utkání
Ivančice 3:18 Chodov
Horka nad Moravou 7:24 Velké Meziříčí
Dukla Praha 15:11 Žeravice
Kostelec na Hané 21:16 Tatran Litovel

Děkujeme naši sponzorům za podporu