8.–10. 6. 2018

6. ročník turnaje v miniházené

Zápasy (starší)

Domácí Skóre Hosté Hřiště Začátek Datum
Velká Bystřice 21 : 28 Telnice C 12:30 8. 6.
Ivančice 10 : 25 Horka nad Moravou D 12:30 8. 6.
Dukla Praha 25 : 15 Valašské Meziříčí C 13:00 8. 6.
Chodov 2 27 : 33 Velké Meziříčí D 13:00 8. 6.
Ivančice 6 : 29 Velká Bystřice C 13:30 8. 6.
Horka nad Moravou 21 : 25 Telnice D 13:30 8. 6.
Velké Meziříčí 32 : 23 Žeravice C 14:00 8. 6.
Hostivice 15 : 13 Valašské Meziříčí D 14:00 8. 6.
Dukla Praha 29 : 15 Ivančice C 14:30 8. 6.
Chodov 2 9 : 27 Velká Bystřice D 14:30 8. 6.
Hostivice 18 : 23 Velké Meziříčí C 15:00 8. 6.
Chodov 1 21 : 15 Horka nad Moravou D 15:00 8. 6.
Telnice 24 : 16 Žeravice C 15:30 8. 6.
Dukla Praha 30 : 9 Chodov 2 D 15:30 8. 6.
Tatran Litovel 23 : 15 Hostivice C 16:00 8. 6.
Ivančice 10 : 29 Valašské Meziříčí D 16:00 8. 6.
Velká Bystřice 18 : 7 Žeravice C 16:30 8. 6.
Velké Meziříčí 28 : 38 Telnice D 16:30 8. 6.
Tatran Litovel 30 : 19 Horka nad Moravou C 17:00 8. 6.
Dukla Praha 22 : 18 Chodov 1 D 17:00 8. 6.
Domácí Skóre Hosté Hřiště Začátek Datum
Hostivice 8 : 21 Velká Bystřice C 12:30 9. 6.
Ivančice 4 : 24 Žeravice D 12:30 9. 6.
Chodov 1 21 : 14 Chodov 2 C 13:00 9. 6.
Tatran Litovel 16 : 33 Telnice D 13:00 9. 6.
Hostivice 26 : 9 Ivančice C 13:30 9. 6.
Dukla Praha 26 : 18 Horka nad Moravou D 13:30 9. 6.
Tatran Litovel 27 : 17 Chodov 2 C 14:00 9. 6.
Chodov 1 19 : 13 Valašské Meziříčí D 14:00 9. 6.
Dukla Praha 24 : 19 Velké Meziříčí C 14:30 9. 6.
Ivančice 12 : 31 Telnice D 14:30 9. 6.
Hostivice 9 : 12 Žeravice C 15:00 9. 6.
Horka nad Moravou 9 : 23 Velká Bystřice D 15:00 9. 6.
Chodov 1 36 : 18 Velké Meziříčí C 15:30 9. 6.
Tatran Litovel 20 : 20 Valašské Meziříčí D 15:30 9. 6.
Dukla Praha 18 : 16 Velká Bystřice C 16:00 9. 6.
Chodov 2 9 : 25 Horka nad Moravou D 16:00 9. 6.
Chodov 1 17 : 29 Telnice C 16:30 9. 6.
Tatran Litovel 22 : 14 Velké Meziříčí D 16:30 9. 6.
Chodov 2 8 : 29 Valašské Meziříčí C 17:00 9. 6.
Horka nad Moravou 14 : 9 Žeravice D 17:00 9. 6.
Chodov 1 16 : 12 Velká Bystřice C 17:30 9. 6.
Dukla Praha 24 : 20 Hostivice D 17:30 9. 6.
Horka nad Moravou 14 : 16 Velké Meziříčí C 18:00 9. 6.
Chodov 2 10 : 13 Žeravice D 18:00 9. 6.
Domácí Skóre Hosté Hřiště Začátek Datum
Telnice 18 : 14 Valašské Meziříčí C 9:00 10. 6.
Tatran Litovel 16 : 16 Velká Bystřice D 9:00 10. 6.
Chodov 1 19 : 12 Žeravice C 9:30 10. 6.
Hostivice 25 : 19 Chodov 2 D 9:30 10. 6.
Velké Meziříčí 22 : 14 Valašské Meziříčí C 10:00 10. 6.
Dukla Praha 20 : 22 Tatran Litovel D 10:00 10. 6.
Hostivice 8 : 13 Horka nad Moravou C 10:30 10. 6.
Chodov 1 26 : 7 Ivančice D 10:30 10. 6.
Chodov 2 16 : 26 Telnice C 11:00 10. 6.
Velké Meziříčí 12 : 17 Velká Bystřice D 11:00 10. 6.
Tatran Litovel 18 : 7 Ivančice C 11:30 10. 6.
Valašské Meziříčí 10 : 9 Žeravice D 11:30 10. 6.
Hostivice 17 : 22 Chodov 1 C 12:00 10. 6.
Dukla Praha 27 : 31 Telnice D 12:00 10. 6.
Ivančice 5 : 30 Velké Meziříčí C 12:30 10. 6.
Tatran Litovel 14 : 13 Žeravice D 12:30 10. 6.
Velká Bystřice 20 : 16 Valašské Meziříčí C 13:00 10. 6.
Hostivice 19 : 28 Telnice D 13:00 10. 6.
Tatran Litovel 18 : 21 Chodov 1 C 13:30 10. 6.
Dukla Praha 17 : 13 Žeravice D 13:30 10. 6.
Horka nad Moravou 15 : 13 Valašské Meziříčí C 14:00 10. 6.
Ivančice 18 : 19 Chodov 2 D 14:00 10. 6.
Tabulka kategorie (starší)
# Týmy Zápasy Skóre Body
1 Telnice 11 311:207 22
2 Dukla Praha 11 262:196 18
3 Chodov 1 11 236:177 18
4 Tatran Litovel 11 226:195 16
5 Velká Bystřice 11 220:145 15
6 Velké Meziříčí 11 247:238 12
7 Horka nad Moravou 11 188:190 10
8 Valašské Meziříčí 11 186:181 7
9 Žeravice 11 151:171 6
10 Hostivice 11 180:207 6
11 Chodov 2 11 157:274 2
12 Ivančice 11 103:286 0
Poslední odehraná utkání
Ivančice 18:19 Chodov 2
Horka nad Moravou 15:13 Valašské Meziříčí
Dukla Praha 17:13 Žeravice
Tatran Litovel 18:21 Chodov 1

Děkujeme naši sponzorům za podporu