31.5.–2.6. 2019

7. ročník turnaje v miniházené

Zápasy (mladší)

Domácí Skóre Hosté Hřiště Začátek Datum
Dukla Praha 27 : 9 TJ Náchod B A 12:30 31. 5.
Tatran Litovel 2 : 32 HK Ivančice B 12:30 31. 5.
Horka nad Moravou 12 : 12 Praha Chodov A 13:00 31. 5.
SK Žeravice 18 : 20 Kostelec na Hané B 13:00 31. 5.
TJ Náchod A 20 : 10 Sokol Sokolnice A 13:30 31. 5.
Velká Bystřice 27 : 30 Dukla Praha B 13:30 31. 5.
SK Žeravice 16 : 9 TJ Náchod B A 14:00 31. 5.
Sokol Telnice 27 : 18 HK Ivančice B 14:00 31. 5.
Tatran Litovel 13 : 20 Sokol Sokolnice A 14:30 31. 5.
Praha Chodov 10 : 20 Velká Bystřice B 14:30 31. 5.
Horka nad Moravou 14 : 6 TJ Náchod B A 15:00 31. 5.
Sokol Telnice 18 : 12 SK Žeravice B 15:00 31. 5.
TJ Náchod A 20 : 18 HK Ivančice A 15:30 31. 5.
Tatran Litovel 16 : 19 Kostelec na Hané B 15:30 31. 5.
Velká Bystřice 13 : 18 TJ Náchod A A 16:00 31. 5.
Dukla Praha 23 : 18 Horka nad Moravou B 16:00 31. 5.
Kostelec na Hané 19 : 27 Sokol Telnice A 16:30 31. 5.
TJ Náchod B 17 : 12 Tatran Litovel B 16:30 31. 5.
Praha Chodov 18 : 15 HK Ivančice A 17:00 31. 5.
TJ Náchod A 16 : 10 Horka nad Moravou B 17:00 31. 5.
Sokol Sokolnice 21 : 24 Dukla Praha A 17:30 31. 5.
Sokol Telnice 36 : 10 Tatran Litovel B 17:30 31. 5.
Domácí Skóre Hosté Hřiště Začátek Datum
Kostelec na Hané 14 : 7 TJ Náchod B A 10:00 1. 6.
SK Žeravice 21 : 12 Tatran Litovel B 10:00 1. 6.
Velká Bystřice 21 : 12 Horka nad Moravou A 10:30 1. 6.
HK Ivančice 20 : 22 Sokol Sokolnice B 10:30 1. 6.
Dukla Praha 25 : 19 Kostelec na Hané A 11:00 1. 6.
SK Žeravice 13 : 22 Velká Bystřice B 11:00 1. 6.
Praha Chodov 28 : 11 Sokol Sokolnice A 11:30 1. 6.
Sokol Telnice 13 : 18 TJ Náchod A B 11:30 1. 6.
Tatran Litovel 13 : 18 Velká Bystřice A 12:00 1. 6.
HK Ivančice 24 : 15 Kostelec na Hané B 12:00 1. 6.
SK Žeravice 15 : 21 Dukla Praha A 12:30 1. 6.
Tatran Litovel 6 : 20 Praha Chodov B 12:30 1. 6.
Sokol Sokolnice 13 : 27 Velká Bystřice A 13:00 1. 6.
TJ Náchod A 22 : 5 TJ Náchod B B 13:00 1. 6.
Horka nad Moravou 31 : 15 Tatran Litovel A 13:30 1. 6.
Sokol Telnice 19 : 26 Dukla Praha B 13:30 1. 6.
HK Ivančice 14 : 17 SK Žeravice A 14:00 1. 6.
Sokol Sokolnice 19 : 9 TJ Náchod B B 14:00 1. 6.
Velká Bystřice 17 : 23 Sokol Telnice A 14:30 1. 6.
Kostelec na Hané 20 : 13 Horka nad Moravou B 14:30 1. 6.
TJ Náchod A 24 : 14 Praha Chodov A 15:00 1. 6.
Dukla Praha 22 : 19 HK Ivančice B 15:00 1. 6.
TJ Náchod B 6 : 22 Velká Bystřice A 15:30 1. 6.
SK Žeravice 18 : 27 Sokol Sokolnice B 15:30 1. 6.
Praha Chodov 17 : 24 Sokol Telnice A 16:00 1. 6.
TJ Náchod A 16 : 13 Kostelec na Hané B 16:00 1. 6.
Sokol Telnice 24 : 15 Horka nad Moravou A 16:30 1. 6.
TJ Náchod B 10 : 31 HK Ivančice B 16:30 1. 6.
Domácí Skóre Hosté Hřiště Začátek Datum
Sokol Sokolnice 16 : 24 Sokol Telnice A 10:00 2. 6. image/svg+xml
TJ Náchod A 18 : 5 Tatran Litovel B 10:00 2. 6.
HK Ivančice 13 : 17 Horka nad Moravou A 10:30 2. 6.
Kostelec na Hané 16 : 19 Praha Chodov B 10:30 2. 6. image/svg+xml
TJ Náchod B 10 : 30 Sokol Telnice A 11:00 2. 6.
TJ Náchod A 15 : 15 Dukla Praha B 11:00 2. 6. image/svg+xml
SK Žeravice 12 : 20 Praha Chodov A 11:30 2. 6.
Horka nad Moravou 16 : 16 Sokol Sokolnice B 11:30 2. 6.
Dukla Praha 18 : 5 Tatran Litovel A 12:00 2. 6.
Velká Bystřice 13 : 6 Kostelec na Hané B 12:00 2. 6.
TJ Náchod A 23 : 9 SK Žeravice A 12:30 2. 6.
TJ Náchod B 11 : 16 Praha Chodov B 12:30 2. 6. image/svg+xml
Velká Bystřice 17 : 19 HK Ivančice A 13:00 2. 6. image/svg+xml
Sokol Sokolnice 15 : 16 Kostelec na Hané B 13:00 2. 6.
Dukla Praha 34 : 9 Praha Chodov A 13:30 2. 6.
SK Žeravice 8 : 15 Horka nad Moravou B 13:30 2. 6. image/svg+xml
Tabulka kategorie (mladší)
# Týmy Zápasy Skóre Body
1 Dukla Praha 11 265:176 21
2 TJ Náchod A 11 210:125 21
3 Sokol Telnice 11 265:178 18
4 Velká Bystřice 11 217:163 14
5 Praha Chodov 11 183:185 13
6 Kostelec na Hané 11 177:193 10
7 Horka nad Moravou 11 173:174 10
8 Sokol Sokolnice 11 190:215 9
9 HK Ivančice 11 223:187 8
10 SK Žeravice 11 159:201 6
11 TJ Náchod B 11 99:223 2
12 Tatran Litovel 11 109:250 0
Poslední odehraná utkání
SK Žeravice 8:15 Horka nad Moravou
Dukla Praha 34:9 Praha Chodov
Sokol Sokolnice 15:16 Kostelec na Hané
Velká Bystřice 17:19 HK Ivančice

Děkujeme našim sponzorům za podporu