31.5.–2.6. 2019

7. ročník turnaje v miniházené

Zápasy (starší)

Domácí Skóre Hosté Hřiště Začátek Datum
Velké Meziříčí 24 : 22 Dukla Praha C 12:30 31. 5.
Sokol Telnice 46 : 4 Valašské Meziříčí D 12:30 31. 5.
Horka nad Moravou 25 : 9 Sokol Sokolnice C 13:00 31. 5.
SK Žeravice 18 : 18 Tatran Litovel D 13:00 31. 5.
Praha Chodov 19 : 21 HK Ivančice C 13:30 31. 5.
Lions Hostivice 22 : 2 Valašské Meziříčí D 13:30 31. 5.
Velké Meziříčí 18 : 30 Sokol Telnice C 14:00 31. 5. image/svg+xml
Dukla Praha 29 : 13 Sokol Sokolnice D 14:00 31. 5.
Valašské Meziříčí 3 : 30 SK Žeravice C 14:30 31. 5.
HK Ivančice 10 : 29 Horka nad Moravou D 14:30 31. 5.
Tatran Litovel 20 : 15 Lions Hostivice C 15:00 31. 5. image/svg+xml
Kostelec na Hané 21 : 14 Praha Chodov D 15:00 31. 5.
Sokol Telnice 24 : 14 Dukla Praha C 15:30 31. 5.
SK Žeravice 22 : 29 Velké Meziříčí D 15:30 31. 5.
Sokol Sokolnice 15 : 28 HK Ivančice C 16:00 31. 5. image/svg+xml
Lions Hostivice 23 : 22 Kostelec na Hané D 16:00 31. 5.
Horka nad Moravou 17 : 16 Kostelec na Hané C 16:30 31. 5.
Praha Chodov 24 : 15 Tatran Litovel D 16:30 31. 5.
Sokol Telnice 26 : 20 SK Žeravice C 17:00 31. 5. image/svg+xml
Dukla Praha 25 : 25 HK Ivančice D 17:00 31. 5.
Velké Meziříčí 23 : 23 Lions Hostivice C 17:30 31. 5.
Kostelec na Hané 28 : 17 Sokol Sokolnice D 17:30 31. 5.
Domácí Skóre Hosté Hřiště Začátek Datum
Valašské Meziříčí 2 : 31 Praha Chodov C 10:00 1. 6. image/svg+xml
Tatran Litovel 6 : 17 Horka nad Moravou D 10:00 1. 6.
SK Žeravice 22 : 17 Dukla Praha C 10:30 1. 6.
Lions Hostivice 14 : 21 Sokol Telnice D 10:30 1. 6.
HK Ivančice 20 : 22 Kostelec na Hané C 11:00 1. 6. image/svg+xml
Praha Chodov 24 : 27 Velké Meziříčí D 11:00 1. 6.
Sokol Sokolnice 9 : 19 Tatran Litovel C 11:30 1. 6.
Horka nad Moravou 34 : 5 Valašské Meziříčí D 11:30 1. 6.
SK Žeravice 13 : 21 Lions Hostivice C 12:00 1. 6.
Dukla Praha 15 : 13 Kostelec na Hané D 12:00 1. 6. image/svg+xml
Sokol Telnice 22 : 25 Praha Chodov C 12:30 1. 6.
Tatran Litovel 16 : 29 HK Ivančice D 12:30 1. 6.
Velké Meziříčí 8 : 18 Horka nad Moravou C 13:00 1. 6. image/svg+xml
Valašské Meziříčí 11 : 23 Sokol Sokolnice D 13:00 1. 6.
Lions Hostivice 19 : 18 Dukla Praha C 13:30 1. 6.
Praha Chodov 19 : 14 SK Žeravice D 13:30 1. 6.
Kostelec na Hané 23 : 20 Tatran Litovel C 14:00 1. 6.
Horka nad Moravou 18 : 14 Sokol Telnice D 14:00 1. 6.
HK Ivančice 34 : 6 Valašské Meziříčí C 14:30 1. 6.
Sokol Sokolnice 8 : 20 Velké Meziříčí D 14:30 1. 6. image/svg+xml
Lions Hostivice 21 : 20 Praha Chodov C 15:00 1. 6.
Dukla Praha 18 : 24 Tatran Litovel D 15:00 1. 6.
SK Žeravice 16 : 24 Horka nad Moravou C 15:30 1. 6. image/svg+xml
Valašské Meziříčí 6 : 31 Kostelec na Hané D 15:30 1. 6.
Sokol Telnice 31 : 15 Sokol Sokolnice C 16:00 1. 6.
Velké Meziříčí 37 : 26 HK Ivančice D 16:00 1. 6.
Praha Chodov 20 : 22 Dukla Praha C 16:30 1. 6. image/svg+xml
Horka nad Moravou 15 : 9 Lions Hostivice D 16:30 1. 6.
Domácí Skóre Hosté Hřiště Začátek Datum
Tatran Litovel 26 : 14 Valašské Meziříčí C 10:00 2. 6.
Sokol Sokolnice 14 : 15 SK Žeravice D 10:00 2. 6.
Kostelec na Hané 20 : 16 Velké Meziříčí C 10:30 2. 6.
HK Ivančice 17 : 27 Sokol Telnice D 10:30 2. 6.
Praha Chodov 12 : 20 Horka nad Moravou C 11:00 2. 6.
Dukla Praha 28 : 9 Valašské Meziříčí D 11:00 2. 6.
Lions Hostivice 21 : 10 Sokol Sokolnice C 11:30 2. 6.
Velké Meziříčí 29 : 22 Tatran Litovel D 11:30 2. 6.
SK Žeravice 18 : 16 HK Ivančice C 12:00 2. 6.
Sokol Telnice 22 : 14 Kostelec na Hané D 12:00 2. 6.
Horka nad Moravou 24 : 8 Dukla Praha C 12:30 2. 6.
Sokol Sokolnice 10 : 21 Praha Chodov D 12:30 2. 6.
Valašské Meziříčí 5 : 33 Velké Meziříčí C 13:00 2. 6.
HK Ivančice 22 : 26 Lions Hostivice D 13:00 2. 6.
Tatran Litovel 19 : 27 Sokol Telnice C 13:30 2. 6.
Kostelec na Hané 22 : 17 SK Žeravice D 13:30 2. 6.
Tabulka kategorie (starší)
# Týmy Zápasy Skóre Body
1 Horka nad Moravou 11 241:113 22
2 Sokol Telnice 11 290:178 18
3 Velké Meziříčí 11 264:220 15
4 Lions Hostivice 11 214:186 15
5 Kostelec na Hané 11 232:187 14
6 Praha Chodov 11 229:195 10
7 SK Žeravice 11 205:209 9
8 HK Ivančice 11 248:240 9
9 Tatran Litovel 11 205:223 9
10 Dukla Praha 11 216:217 9
11 Sokol Sokolnice 11 143:248 2
12 Valašské Meziříčí 11 67:338 0
Poslední odehraná utkání
Kostelec na Hané 22:17 SK Žeravice
Tatran Litovel 19:27 Sokol Telnice
HK Ivančice 22:26 Lions Hostivice
Valašské Meziříčí 5:33 Velké Meziříčí

Děkujeme našim sponzorům za podporu