Starší miniházená - 2021

Skupina o 1. - 3. místo;tabulka
Číslo Hřiště Termín Domácí Hosté Výsledek
SH01 A 20.6. 14:20 TJ Náchod Sokol Sokolnice 18:12
SH02 A 20.6. 15:00 Házená Velká Bystřice TJ Náchod 21:10
SH03 A 20.6. 16:00 Sokol Sokolnice Házená Velká Bystřice 11:11

Skupina o 4. - 6. místo;tabulka
Číslo Hřiště Termín Domácí Hosté Výsledek
SG01 A 20.6. 14:00 Tatran Litovel Dukla Praha žlutí 13:20
SG02 B 20.6. 15:00 Sokol Kostelec na Hané - HK Tatran Litovel 19:12
SG03 A 20.6. 15:40 Dukla Praha žlutí Sokol Kostelec na Hané - HK 25:25

Skupina o 7. - 9. místo;tabulka
Číslo Hřiště Termín Domácí Hosté Výsledek
SF01 B 20.6. 14:00 Hostěrádky-Rešov HK Ivančice A 10:19
SF02 A 20.6. 14:40 Sokol Telnice Hostěrádky-Rešov 19:12
SF03 B 20.6. 15:40 HK Ivančice A Sokol Telnice 21:16

Skupina o 10. - 12. místo;tabulka
Číslo Hřiště Termín Domácí Hosté Výsledek
SE01 B 20.6. 13:40 Sokol II Prostějov SK Žeravice 1:13
SE02 B 20.6. 14:40 Dukla Praha červení Sokol II Prostějov 11:7
SE03 A 20.6. 15:20 SK Žeravice Dukla Praha červení 12:14

Skupina o 13.- 15. místo;tabulka
Číslo Hřiště Termín Domácí Hosté Výsledek
SD01 A 20.6. 13:40 HK Ivančice B Sokol Horka nad Moravou 5:15
SD02 B 20.6. 14:20 Sokol Velké Meziříčí HK Ivančice B 15:5
SD03 B 20.6. 15:20 Sokol Horka nad Moravou Sokol Velké Meziříčí 9:5

Skupina C;tabulka
Číslo Hřiště Termín Domácí Hosté Výsledek
SC01 A 20.6. 08:50 Dukla Praha červení Sokol Kostelec na Hané - HK 8:23
SC02 B 20.6. 09:10 Házená Velká Bystřice Sokol Telnice 16:11
SC03 A 20.6. 09:50 Sokol Velké Meziříčí Dukla Praha červení 10:20
SC04 B 20.6. 10:10 Sokol Kostelec na Hané - HK Házená Velká Bystřice 13:17
SC05 A 20.6. 10:50 Sokol Telnice Sokol Velké Meziříčí 17:10
SC06 B 20.6. 11:10 Dukla Praha červení Házená Velká Bystřice 5:22
SC07 A 20.6. 11:50 Sokol Kostelec na Hané - HK Sokol Telnice 15:11
SC08 B 20.6. 12:10 Házená Velká Bystřice Sokol Velké Meziříčí 25:7
SC09 A 20.6. 12:50 Sokol Telnice Dukla Praha červení 22:13
SC10 B 20.6. 13:10 Sokol Velké Meziříčí Sokol Kostelec na Hané - HK 5:23

Skupina B;tabulka
Číslo Hřiště Termín Domácí Hosté Výsledek
SB01 B 20.6. 08:30 Dukla Praha žlutí Sokol Horka nad Moravou 19:3
SB02 A 20.6. 09:10 SK Žeravice Sokol Sokolnice 4:13
SB03 B 20.6. 09:30 HK Ivančice A Dukla Praha žlutí 13:19
SB04 A 20.6. 10:10 Sokol Horka nad Moravou SK Žeravice 5:7
SB05 B 20.6. 10:30 Sokol Sokolnice HK Ivančice A 17:9
SB06 A 20.6. 11:10 Dukla Praha žlutí SK Žeravice 22:5
SB07 B 20.6. 11:30 Sokol Horka nad Moravou Sokol Sokolnice 7:12
SB08 A 20.6. 12:10 SK Žeravice HK Ivančice A 7:15
SB09 B 20.6. 12:30 Sokol Sokolnice Dukla Praha žlutí 18:15
SB10 A 20.6. 13:10 HK Ivančice A Sokol Horka nad Moravou 10:3

Skupina A;tabulka
Číslo Hřiště Termín Domácí Hosté Výsledek
SA01 A 20.6. 08:30 Tatran Litovel Sokol II Prostějov 18:9
SA02 B 20.6. 08:50 HK Ivančice B Hostěrádky-Rešov 2:16
SA03 A 20.6. 09:30 TJ Náchod Tatran Litovel 11:8
SA04 B 20.6. 09:50 Sokol II Prostějov HK Ivančice B 17:4
SA05 A 20.6. 10:30 Hostěrádky-Rešov TJ Náchod 7:15
SA06 B 20.6. 10:50 Tatran Litovel HK Ivančice B 16:3
SA07 A 20.6. 11:30 Sokol II Prostějov Hostěrádky-Rešov 5:12
SA08 B 20.6. 11:50 HK Ivančice B TJ Náchod 2:14
SA09 A 20.6. 12:30 Hostěrádky-Rešov Tatran Litovel 12:15
SA10 B 20.6. 12:50 TJ Náchod Sokol II Prostějov 19:4

Celková
Tým U V R P Skóre B
1. Dukla Praha červení 0 0 0 0
2. Dukla Praha žlutí 0 0 0 0
3. Sokol Horka nad Moravou 0 0 0 0
4. Hostěrádky-Rešov 0 0 0 0
5. HK Ivančice A 0 0 0 0
6. HK Ivančice B 0 0 0 0
7. Sokol Kostelec na Hané - HK 0 0 0 0
8. TJ Náchod 0 0 0 0
9. Sokol II Prostějov 0 0 0 0
10. Sokol Sokolnice 0 0 0 0
11. Tatran Litovel 0 0 0 0
12. Sokol Telnice 0 0 0 0
13. Házená Velká Bystřice 0 0 0 0
14. Sokol Velké Meziříčí 0 0 0 0
15. SK Žeravice 0 0 0 0

Doma
Tým U V R P Skóre B
1. Dukla Praha červení 0 0 0 0
2. Dukla Praha žlutí 0 0 0 0
3. Sokol Horka nad Moravou 0 0 0 0
4. Hostěrádky-Rešov 0 0 0 0
5. HK Ivančice A 0 0 0 0
6. HK Ivančice B 0 0 0 0
7. Sokol Kostelec na Hané - HK 0 0 0 0
8. TJ Náchod 0 0 0 0
9. Sokol II Prostějov 0 0 0 0
10. Sokol Sokolnice 0 0 0 0
11. Tatran Litovel 0 0 0 0
12. Sokol Telnice 0 0 0 0
13. Házená Velká Bystřice 0 0 0 0
14. Sokol Velké Meziříčí 0 0 0 0
15. SK Žeravice 0 0 0 0

Venku
Tým U V R P Skóre B
1. Dukla Praha červení 0 0 0 0
2. Dukla Praha žlutí 0 0 0 0
3. Sokol Horka nad Moravou 0 0 0 0
4. Hostěrádky-Rešov 0 0 0 0
5. HK Ivančice A 0 0 0 0
6. HK Ivančice B 0 0 0 0
7. Sokol Kostelec na Hané - HK 0 0 0 0
8. TJ Náchod 0 0 0 0
9. Sokol II Prostějov 0 0 0 0
10. Sokol Sokolnice 0 0 0 0
11. Tatran Litovel 0 0 0 0
12. Sokol Telnice 0 0 0 0
13. Házená Velká Bystřice 0 0 0 0
14. Sokol Velké Meziříčí 0 0 0 0
15. SK Žeravice 0 0 0 0

Facebook