Starší miniházená - 2024

Skupina SA
Číslo Hřiště Termín Domácí Hosté Výsledek
SA001 Sokolovna 1 7.6. 13:00 Sokol Kostelec na Hané - HK Sokol Praha Vršovice 28:24
SA002 Sokolovna 2 7.6. 13:00 SHK Kunovice HBC Olomouc 18:20
SA003 Hala 2 7.6. 13:30 SK Žeravice Sokol Hostěrádky-Rešov 10:33
SA004 Sokolovna 2 7.6. 14:00 Tatran Litovel A SHK Kunovice 22:13
SA005 Hala 2 7.6. 14:30 Sokol Hostěrádky-Rešov Sokol Kostelec na Hané - HK 0:10 k.
SA006 Sokolovna 1 7.6. 14:30 HBC Olomouc SK Žeravice 20:13
SA007 Hala 2 7.6. 15:30 Sokol Praha Vršovice Sokol Hostěrádky-Rešov 20:41
SA008 Sokolovna 1 7.6. 15:30 SK Žeravice Tatran Litovel A 19:23
SA009 Sokolovna 2 7.6. 15:30 Sokol Kostelec na Hané - HK HBC Olomouc 24:13
SA010 Sokolovna 1 7.6. 16:30 SHK Kunovice SK Žeravice 23:16
SA011 Sokolovna 2 7.6. 16:30 HBC Olomouc Sokol Praha Vršovice 16:12
SA012 Sokolovna 1 8.6. 09:30 Tatran Litovel A Sokol Kostelec na Hané - HK 13:20
SA013 Sokolovna 2 8.6. 10:00 Sokol Hostěrádky-Rešov HBC Olomouc 0:10 k.
SA014 Sokolovna 1 8.6. 10:30 Sokol Kostelec na Hané - HK SHK Kunovice 22:19
SA015 Sokolovna 2 8.6. 10:30 Sokol Praha Vršovice Tatran Litovel A 20:24
SA016 Sokolovna 1 8.6. 11:30 SK Žeravice Sokol Kostelec na Hané - HK 16:26
SA017 Sokolovna 2 8.6. 11:30 Tatran Litovel A Sokol Hostěrádky-Rešov 10:0 k.
SA018 Hala 2 8.6. 12:30 SHK Kunovice Sokol Praha Vršovice 19:20
SA019 Sokolovna 2 8.6. 13:00 HBC Olomouc Tatran Litovel A 9:20
SA020 Hala 2 8.6. 13:30 Sokol Praha Vršovice SK Žeravice 20:11
SA021 Sokolovna 1 8.6. 13:30 Sokol Hostěrádky-Rešov SHK Kunovice 33:19

Skupina SA
TýmUVRPSkóreB
1. Sokol Kostelec na Hané - HK 6 6 0 0 130:85 12
2. Tatran Litovel A 6 5 0 1 112:81 10
3. HBC Olomouc 6 4 0 2 88:87 8
4. Sokol Hostěrádky-Rešov 6 3 0 3 107:79 6
5. Sokol Praha Vršovice 6 2 0 4 116:139 4
6. SHK Kunovice 6 1 0 5 111:133 2
7. SK Žeravice 6 0 0 6 85:145 0

Skupina SB
Číslo Hřiště Termín Domácí Hosté Výsledek
SB001 Sokolovna 1 7.6. 13:30 Sokol Telnice HK Ivančice 22:28
SB002 Sokolovna 2 7.6. 13:30 Sokol Čechy pod Kosířem Sokol Velké Meziříčí 10:24
SB003 Sokolovna 1 7.6. 14:00 DHK Zora Olomouc Házená Velká Bystřice 10:28
SB004 Sokolovna 2 7.6. 14:30 Tatran Litovel B Sokol Čechy pod Kosířem 23:24
SB005 Sokolovna 1 7.6. 15:00 Házená Velká Bystřice Sokol Telnice 29:13
SB006 Sokolovna 2 7.6. 15:00 Sokol Velké Meziříčí DHK Zora Olomouc 20:11
SB007 Sokolovna 1 7.6. 16:00 HK Ivančice Házená Velká Bystřice 17:26
SB008 Sokolovna 2 7.6. 16:00 DHK Zora Olomouc Tatran Litovel B 12:13
SB009 Hala 2 7.6. 16:30 Sokol Telnice Sokol Velké Meziříčí 17:24
SB010 Sokolovna 2 8.6. 09:30 Sokol Čechy pod Kosířem DHK Zora Olomouc 27:12
SB011 Hala 2 8.6. 10:00 Sokol Velké Meziříčí HK Ivančice 25:17
SB012 Sokolovna 1 8.6. 10:00 Tatran Litovel B Sokol Telnice 10:27
SB013 Hala 2 8.6. 11:00 Házená Velká Bystřice Sokol Velké Meziříčí 15:19
SB014 Sokolovna 1 8.6. 11:00 Sokol Telnice Sokol Čechy pod Kosířem 33:19
SB015 Sokolovna 2 8.6. 11:00 HK Ivančice Tatran Litovel B 26:6
SB016 Sokolovna 1 8.6. 12:30 DHK Zora Olomouc Sokol Telnice 4:28
SB017 Sokolovna 2 8.6. 12:30 Tatran Litovel B Házená Velká Bystřice 12:27
SB018 Sokolovna 1 8.6. 13:00 Sokol Čechy pod Kosířem HK Ivančice 13:15
SB019 Sokolovna 2 8.6. 13:30 Sokol Velké Meziříčí Tatran Litovel B 20:16
SB020 Sokolovna 1 8.6. 14:00 HK Ivančice DHK Zora Olomouc 23:6
SB021 Sokolovna 2 8.6. 14:00 Házená Velká Bystřice Sokol Čechy pod Kosířem 23:13

Skupina SB
TýmUVRPSkóreB
1. Sokol Velké Meziříčí 6 6 0 0 132:86 12
2. Házená Velká Bystřice 6 5 0 1 148:84 10
3. HK Ivančice 6 4 0 2 126:98 8
4. Sokol Telnice 6 3 0 3 140:114 6
5. Sokol Čechy pod Kosířem 6 2 0 4 106:130 4
6. Tatran Litovel B 6 1 0 5 80:136 2
7. DHK Zora Olomouc 6 0 0 6 55:139 0

Skupina S1
Číslo Hřiště Termín Domácí Hosté Výsledek
S1001 Hala 1 8.6. 15:30 Sokol Hostěrádky-Rešov Sokol Velké Meziříčí 0:10 k.
S1002 Hala 2 8.6. 15:30 Sokol Kostelec na Hané - HK Házená Velká Bystřice 17:31
S1003 Hala 2 8.6. 16:00 Tatran Litovel A HK Ivančice 13:22
S1004 Hala 1 8.6. 16:30 HBC Olomouc Sokol Telnice 26:18
S1005 Hala 2 8.6. 16:30 Sokol Hostěrádky-Rešov Házená Velká Bystřice 0:10 k.
S1006 Hala 1 8.6. 17:00 Sokol Kostelec na Hané - HK Sokol Velké Meziříčí 17:22
S1007 Hala 2 8.6. 17:00 Tatran Litovel A Sokol Telnice 20:16
S1008 Hala 1 8.6. 17:30 HBC Olomouc HK Ivančice 11:17
S1009 Hala 1 9.6. 10:30 Sokol Hostěrádky-Rešov HK Ivančice 19:17
S1010 Hala 2 9.6. 10:30 Sokol Kostelec na Hané - HK Sokol Telnice 28:19
S1011 Hala 1 9.6. 11:00 Tatran Litovel A Sokol Velké Meziříčí 13:20
S1012 Hala 2 9.6. 11:00 HBC Olomouc Házená Velká Bystřice 13:26
S1013 Hala 1 9.6. 12:00 Sokol Hostěrádky-Rešov Sokol Telnice 30:16
S1014 Hala 2 9.6. 12:00 Sokol Kostelec na Hané - HK HK Ivančice 25:21
S1015 Hala 1 9.6. 13:00 Tatran Litovel A Házená Velká Bystřice 19:29
S1016 Hala 2 9.6. 13:00 HBC Olomouc Sokol Velké Meziříčí 16:24

Skupina S1
TýmUVRPSkóreB
1. Sokol Velké Meziříčí 7 7 0 0 144:95 14
2. Házená Velká Bystřice 7 6 0 1 166:98 12
3. Sokol Kostelec na Hané - HK 7 5 0 2 141:119 10
4. HK Ivančice 7 3 0 4 139:141 6
5. Tatran Litovel A 7 3 0 4 108:116 6
6. HBC Olomouc 7 2 0 5 98:129 4
7. Sokol Hostěrádky-Rešov 7 2 0 5 49:83 4
8. Sokol Telnice 7 0 0 7 121:185 0

Skupina S2
Číslo Hřiště Termín Domácí Hosté Výsledek
S2001 Sokolovna 1 8.6. 15:00 Sokol Praha Vršovice Sokol Čechy pod Kosířem 26:17
S2002 Sokolovna 1 8.6. 15:30 SHK Kunovice Tatran Litovel B 15:11
S2003 Sokolovna 1 8.6. 16:00 SK Žeravice DHK Zora Olomouc 29:12
S2004 Sokolovna 1 8.6. 16:30 Sokol Praha Vršovice Tatran Litovel B 26:10
S2005 Sokolovna 1 8.6. 17:00 SHK Kunovice DHK Zora Olomouc 26:3
S2006 Sokolovna 1 9.6. 09:30 SK Žeravice Sokol Čechy pod Kosířem 13:18
S2007 Sokolovna 2 9.6. 09:30 Sokol Praha Vršovice DHK Zora Olomouc 22:8
S2008 Sokolovna 1 9.6. 10:30 SHK Kunovice Sokol Čechy pod Kosířem 12:13
S2009 Sokolovna 2 9.6. 10:30 SK Žeravice Tatran Litovel B 22:16
S2010 Sokolovna 1 9.6. 11:30 Sokol Praha Vršovice SHK Kunovice 21:7
S2011 Sokolovna 2 9.6. 11:30 Sokol Čechy pod Kosířem Tatran Litovel B 21:9
S2012 Sokolovna 1 9.6. 12:30 SK Žeravice Sokol Praha Vršovice 12:21
S2013 Sokolovna 2 9.6. 12:30 DHK Zora Olomouc Sokol Čechy pod Kosířem 7:27
S2014 Sokolovna 1 9.6. 13:30 SHK Kunovice SK Žeravice 29:22
S2015 Sokolovna 2 9.6. 13:30 Tatran Litovel B DHK Zora Olomouc 17:5

Skupina S2
TýmUVRPSkóreB
1. Sokol Praha Vršovice 5 5 0 0 116:54 10
2. Sokol Čechy pod Kosířem 5 4 0 1 96:67 8
3. SHK Kunovice 5 3 0 2 89:70 6
4. SK Žeravice 5 2 0 3 98:96 4
5. Tatran Litovel B 5 1 0 4 63:89 2
6. DHK Zora Olomouc 5 0 0 5 35:121 0


Tabulka střelců
HráčTýmGóly
1. Max Robeš Sokol Hostěrádky-Rešov 125
2. Lukáš Coufal Sokol Kostelec na Hané - HK 91
3. Adam Tomanec Házená Velká Bystřice 75
4. Šimon Hanzl Sokol Praha Vršovice 74
5. Tomáš Holásek Sokol Telnice 72
6. Tomáš Pernička SK Žeravice 69
7. Matyáš Kaczmarcyk Házená Velká Bystřice 64
8. Kira Rakova SHK Kunovice 64
9. David Stoklasa Sokol Velké Meziříčí 62
10. Matyáš Maloch HK Ivančice 61
11. Lukáš Strakatý Sokol Telnice 59
12. Matyas Varhalík Sokol Kostelec na Hané - HK 56
13. Emma Polešovská SHK Kunovice 55
14. Jakub Vydra Tatran Litovel A 53
15. Roman Gábr Sokol Čechy pod Kosířem 51
16. Marek Hladký Sokol Hostěrádky-Rešov 49
17. Filip Flašar Házená Velká Bystřice 41
18. Jakub Seďa HK Ivančice 41
19. Noemi Ewoke Sokol Praha Vršovice 40
20. Linda Přidalová Sokol Čechy pod Kosířem 38
21. Aneta Pechová Tatran Litovel B 37
22. Nikol Hajznerová HK Ivančice 36
23. Jiří Michlíček Sokol Velké Meziříčí 36
24. Šimon Beneš Sokol Čechy pod Kosířem 34
25. Matěj Matal Sokol Hostěrádky-Rešov 34
26. Radek Fuchs SK Žeravice 33
27. Julie Šenkyříkova Sokol Hostěrádky-Rešov 33
28. Karolína Bílková Sokol Čechy pod Kosířem 32
29. Denis Dvořák Tatran Litovel A 32
30. Matěj Hůlka Tatran Litovel B 32
31. František Fabián HBC Olomouc 31
32. Tom Roček Sokol Hostěrádky-Rešov 31
33. Gabriela Venosová Tatran Litovel A 31
34. Anastázie Horáková SHK Kunovice 29
35. Adam Barvíř Házená Velká Bystřice 28
36. Radek Zezula Sokol Velké Meziříčí 28
37. Filip Schejbal Sokol Praha Vršovice 27
38. Vojtěch Janík HBC Olomouc 25
39. Josefína Němečková Sokol Praha Vršovice 24
40. Adelheida Dudková Tatran Litovel B 23
41. Dominik Pour Sokol Praha Vršovice 23
42. Štěpán Sládek Tatran Litovel A 23
43. Jakub Vítek Sokol Velké Meziříčí 23
44. Adam Hladík Tatran Litovel A 21
45. Viktorie Krausová SK Žeravice 21
46. Anna Maříková Sokol Kostelec na Hané - HK 21
47. Isabel Podrazilová HK Ivančice 21
48. Samuel Šimek Sokol Velké Meziříčí 20
49. Adéla Chromcová Sokol Čechy pod Kosířem 19
50. Matyáš Jamrich Sokol Čechy pod Kosířem 19
51. Sofie Šacherová HK Ivančice 19
52. Matyáš Přerovský HBC Olomouc 18
53. Christián Šindler HBC Olomouc 18
54. Bořek Zlámal SK Žeravice 18
55. Václav Janů HBC Olomouc 17
56. Marián Krček Sokol Telnice 17
57. Marek Mlčák HBC Olomouc 17
58. Tomáš Zima Sokol Kostelec na Hané - HK 17
59. Karla Píšťková SHK Kunovice 16
60. Eliška Michalíková DHK Zora Olomouc 15
61. Rozálie Oharková DHK Zora Olomouc 15
62. Tobiáš Peňáz Házená Velká Bystřice 15
63. David Brázda HBC Olomouc 14
64. Jaroslav Pareis SK Žeravice 14
65. Jonáš Tlačbaba Házená Velká Bystřice 14
66. Vojtěch Vylášek Sokol Telnice 14
67. Julie Charamzová DHK Zora Olomouc 13
68. Max Špaček Tatran Litovel B 13
69. Martin Voda Sokol Velké Meziříčí 13
70. Kristýna Závišková HK Ivančice 13
71. Ondřej Bárta Sokol Velké Meziříčí 12
72. Lukáš Drlík Sokol Telnice 12
73. Alex Martinek Tatran Litovel B 12
74. Zuzana Palíková Sokol Telnice 12
75. Josef Šebek Sokol Praha Vršovice 12
76. Karolína Kadlecová Sokol Praha Vršovice 11
77. Marek Martinásek Sokol Telnice 11
78. Nikola Postupková DHK Zora Olomouc 11
79. Kuba Trpišovský Házená Velká Bystřice 11
80. Tobiáš Vaněk SK Žeravice 11
81. Tomáš Hámor Sokol Kostelec na Hané - HK 10
82. Emma Horáková DHK Zora Olomouc 10
83. Tobiáš Masárech Tatran Litovel A 10
84. Karel Sulanský SK Žeravice 10
85. Max Varhalík Sokol Kostelec na Hané - HK 10
86. Simona Brázdilová SHK Kunovice 9
87. Daniel Meixner Tatran Litovel B 9
88. Filip František Vitešník Sokol Velké Meziříčí 9
89. Markéta Benediktová Sokol Praha Vršovice 8
90. Michael Bureš Sokol Velké Meziříčí 8
91. Šimon Dobroň HK Ivančice 8
92. Beáta Knotová SHK Kunovice 8
93. Linda Maderová Házená Velká Bystřice 8
94. Štěpán Šenkýř Tatran Litovel A 8
95. Zuzana Tomanová Tatran Litovel B 8
96. David Čech HBC Olomouc 7
97. Stella Hejduková Sokol Praha Vršovice 7
98. Petr Kalabis Sokol Kostelec na Hané - HK 7
99. Tomáš Novotný SK Žeravice 7
100. Alexandra Vávrová SHK Kunovice 7
101. Anna Žáková Sokol Telnice 7
102. Vanessa Zimčíková SHK Kunovice 7
103. Hynek Žižka Sokol Kostelec na Hané - HK 7
104. Klára Kalabisová Sokol Kostelec na Hané - HK 6
105. Vojta Dopita Sokol Čechy pod Kosířem 5
106. Adam Florian Sokol Telnice 5
107. Barbora Hirschová DHK Zora Olomouc 5
108. Jan Popelář Tatran Litovel B 5
109. Luisa Sobotková Sokol Praha Vršovice 5
110. Natálie Bočková SHK Kunovice 4
111. Matyáš Škerle HBC Olomouc 4
112. Richard Steiger Tatran Litovel A 4
113. Laura Vognarová DHK Zora Olomouc 4
114. Aleš Bílek Sokol Čechy pod Kosířem 3
115. Mikuláš Bradáč Sokol Velké Meziříčí 3
116. Václav Hubál Sokol Kostelec na Hané - HK 3
117. Matěj Hůlka Tatran Litovel A 3
118. Valerie Kotorová Házená Velká Bystřice 3
119. Luka Langer HBC Olomouc 3
120. Markéta Miltová Tatran Litovel B 3
121. Šimon Škorpik Sokol Hostěrádky-Rešov 3
122. Sofie Vyhnalová DHK Zora Olomouc 3
123. Růžena Chaloupková HK Ivančice 2
124. Patrik Doubek HK Ivančice 2
125. Ronnie Navrátil Sokol Velké Meziříčí 2
126. Karel Sojka Sokol Hostěrádky-Rešov 2
127. Jiří Jirásek HBC Olomouc 1
128. Jakub Musil Sokol Velké Meziříčí 1

Facebook