Mladší miniházená - 2024

Skupina MA
Číslo Hřiště Termín Domácí Hosté Výsledek
MA001 U haly 7.6. 13:00 Sokol Telnice HK Ivančice 11:16
MA002 Hala 1 7.6. 13:00 Sokol Čechy pod Kosířem Tatran Litovel A 1:21
MA003 Hala 2 7.6. 13:00 Házená Velká Bystřice DHK Zora Olomouc 16:6
MA004 Hala 1 7.6. 14:00 Dukla Praha Sokol Telnice 12:11
MA005 Hala 2 7.6. 14:00 DHK Zora Olomouc Sokol Čechy pod Kosířem 15:2
MA006 U haly 7.6. 14:30 HK Ivančice Házená Velká Bystřice 13:28
MA007 Hala 2 7.6. 15:00 Tatran Litovel A DHK Zora Olomouc 19:10
MA008 U haly 7.6. 15:30 Házená Velká Bystřice Dukla Praha 27:15
MA009 Hala 1 7.6. 15:30 Sokol Čechy pod Kosířem HK Ivančice 7:18
MA010 U haly 7.6. 16:30 Sokol Telnice Házená Velká Bystřice 15:24
MA011 Hala 1 7.6. 16:30 HK Ivančice Tatran Litovel A 9:25
MA012 U haly 8.6. 09:30 Dukla Praha Sokol Čechy pod Kosířem 17:11
MA013 Hala 1 8.6. 10:00 DHK Zora Olomouc HK Ivančice 12:12
MA014 U haly 8.6. 10:30 Sokol Čechy pod Kosířem Sokol Telnice 13:26
MA015 Hala 1 8.6. 10:30 Tatran Litovel A Dukla Praha 18:15
MA016 U haly 8.6. 11:30 Házená Velká Bystřice Sokol Čechy pod Kosířem 30:14
MA017 Hala 1 8.6. 11:30 Dukla Praha DHK Zora Olomouc 20:14
MA018 Hala 2 8.6. 11:30 Sokol Telnice Tatran Litovel A 14:26
MA019 Hala 1 8.6. 13:00 HK Ivančice Dukla Praha 14:18
MA020 Hala 2 8.6. 13:00 Tatran Litovel A Házená Velká Bystřice 10:17
MA021 U haly 8.6. 13:30 DHK Zora Olomouc Sokol Telnice 19:19

Skupina MA
TýmUVRPSkóreB
1. Házená Velká Bystřice 6 6 0 0 142:73 12
2. Tatran Litovel A 6 5 0 1 119:66 10
3. Dukla Praha 6 4 0 2 97:95 8
4. HK Ivančice 6 2 1 3 82:101 5
5. DHK Zora Olomouc 6 1 2 3 76:88 4
6. Sokol Telnice 6 1 1 4 96:110 3
7. Sokol Čechy pod Kosířem 6 0 0 6 48:127 0

Skupina MB
Číslo Hřiště Termín Domácí Hosté Výsledek
MB001 U haly 7.6. 13:30 Sokol Kostelec na Hané - HK Sokol Velké Meziříčí 29:23
MB002 Hala 1 7.6. 13:30 HBC Olomouc Sokol Hostěrádky-Rešov 14:18
MB003 U haly 7.6. 14:00 Sokol Praha Vršovice SK Žeravice 17:17
MB004 Hala 1 7.6. 14:30 Tatran Litovel B HBC Olomouc 17:26
MB005 U haly 7.6. 15:00 SK Žeravice Sokol Kostelec na Hané - HK 11:20
MB006 Hala 1 7.6. 15:00 Sokol Hostěrádky-Rešov Sokol Praha Vršovice 24:14
MB007 U haly 7.6. 16:00 Sokol Velké Meziříčí SK Žeravice 18:12
MB008 Hala 1 7.6. 16:00 Sokol Praha Vršovice Tatran Litovel B 19:10
MB009 Hala 2 7.6. 16:00 Sokol Kostelec na Hané - HK Sokol Hostěrádky-Rešov 17:15
MB010 Hala 1 8.6. 09:30 HBC Olomouc Sokol Praha Vršovice 20:18
MB011 Hala 2 8.6. 09:30 Sokol Hostěrádky-Rešov Sokol Velké Meziříčí 13:24
MB012 U haly 8.6. 10:00 Tatran Litovel B Sokol Kostelec na Hané - HK 10:21
MB013 Hala 2 8.6. 10:30 SK Žeravice Sokol Hostěrádky-Rešov 14:23
MB014 U haly 8.6. 11:00 Sokol Kostelec na Hané - HK HBC Olomouc 24:13
MB015 Hala 1 8.6. 11:00 Sokol Velké Meziříčí Tatran Litovel B 24:15
MB016 U haly 8.6. 12:30 Sokol Praha Vršovice Sokol Kostelec na Hané - HK 4:29
MB017 Hala 1 8.6. 12:30 Tatran Litovel B SK Žeravice 16:19
MB018 U haly 8.6. 13:00 HBC Olomouc Sokol Velké Meziříčí 16:34
MB019 Hala 1 8.6. 13:30 Sokol Hostěrádky-Rešov Tatran Litovel B 33:14
MB020 Hala 1 8.6. 14:00 SK Žeravice HBC Olomouc 11:26
MB021 Hala 2 8.6. 14:00 Sokol Velké Meziříčí Sokol Praha Vršovice 19:6

Skupina MB
TýmUVRPSkóreB
1. Sokol Kostelec na Hané - HK 6 6 0 0 140:76 12
2. Sokol Velké Meziříčí 6 5 0 1 142:91 10
3. Sokol Hostěrádky-Rešov 6 4 0 2 126:97 8
4. HBC Olomouc 6 3 0 3 115:122 6
5. SK Žeravice 6 1 1 4 84:120 3
6. Sokol Praha Vršovice 6 1 1 4 78:119 3
7. Tatran Litovel B 6 0 0 6 82:142 0

Skupina M1
Číslo Hřiště Termín Domácí Hosté Výsledek
M1001 U haly 8.6. 15:00 Dukla Praha Sokol Hostěrádky-Rešov 33:27
M1002 Hala 1 8.6. 15:00 Házená Velká Bystřice Sokol Kostelec na Hané - HK 22:11
M1003 Hala 2 8.6. 15:00 Tatran Litovel A Sokol Velké Meziříčí 22:23
M1004 U haly 8.6. 15:30 HK Ivančice HBC Olomouc 13:20
M1005 U haly 8.6. 16:00 Tatran Litovel A Sokol Kostelec na Hané - HK 18:21
M1006 Hala 1 8.6. 16:00 Házená Velká Bystřice Sokol Velké Meziříčí 17:20
M1007 U haly 8.6. 16:30 Dukla Praha HBC Olomouc 32:26
M1008 U haly 8.6. 17:00 HK Ivančice Sokol Hostěrádky-Rešov 16:22
M1009 Hala 1 9.6. 10:00 Házená Velká Bystřice Sokol Hostěrádky-Rešov 20:9
M1010 Hala 2 9.6. 10:00 Tatran Litovel A HBC Olomouc 26:16
M1011 Hala 1 9.6. 11:30 Dukla Praha Sokol Kostelec na Hané - HK 20:23
M1012 Hala 2 9.6. 11:30 HK Ivančice Sokol Velké Meziříčí 13:21
M1013 Hala 1 9.6. 12:30 Házená Velká Bystřice HBC Olomouc 23:13
M1014 Hala 2 9.6. 12:30 Tatran Litovel A Sokol Hostěrádky-Rešov 28:12
M1015 Hala 1 9.6. 13:30 Dukla Praha Sokol Velké Meziříčí 13:24
M1016 Hala 2 9.6. 13:30 HK Ivančice Sokol Kostelec na Hané - HK 13:20

Skupina M1
TýmUVRPSkóreB
1. Házená Velká Bystřice 7 6 0 1 154:91 12
2. Sokol Velké Meziříčí 7 6 0 1 169:123 12
3. Sokol Kostelec na Hané - HK 7 6 0 1 145:124 12
4. Tatran Litovel A 7 4 0 3 147:113 8
5. Dukla Praha 7 3 0 4 146:159 6
6. Sokol Hostěrádky-Rešov 7 2 0 5 116:152 4
7. HBC Olomouc 7 1 0 6 118:170 2
8. HK Ivančice 7 0 0 7 91:154 0

Skupina M2
Číslo Hřiště Termín Domácí Hosté Výsledek
M2001 Sokolovna 2 8.6. 15:00 DHK Zora Olomouc SK Žeravice 17:9
M2002 Sokolovna 2 8.6. 15:30 Sokol Telnice Sokol Praha Vršovice 11:16
M2003 Sokolovna 2 8.6. 16:00 Sokol Čechy pod Kosířem Tatran Litovel B 9:15
M2004 Sokolovna 2 8.6. 16:30 DHK Zora Olomouc Sokol Praha Vršovice 9:10
M2005 Sokolovna 2 8.6. 17:00 Sokol Telnice Tatran Litovel B 17:11
M2006 Sokolovna 1 8.6. 17:30 Sokol Čechy pod Kosířem SK Žeravice 7:11
M2007 Hala 1 9.6. 09:30 DHK Zora Olomouc Tatran Litovel B 24:7
M2008 Sokolovna 1 9.6. 10:00 Sokol Telnice SK Žeravice 19:19
M2009 Sokolovna 2 9.6. 10:00 Sokol Čechy pod Kosířem Sokol Praha Vršovice 2:11
M2010 Sokolovna 1 9.6. 11:00 DHK Zora Olomouc Sokol Telnice 10:11
M2011 Sokolovna 2 9.6. 11:00 SK Žeravice Sokol Praha Vršovice 8:12
M2012 Sokolovna 1 9.6. 12:00 Sokol Čechy pod Kosířem DHK Zora Olomouc 5:19
M2013 Sokolovna 2 9.6. 12:00 Tatran Litovel B SK Žeravice 14:21
M2014 Sokolovna 1 9.6. 13:00 Sokol Telnice Sokol Čechy pod Kosířem 30:7
M2015 Sokolovna 2 9.6. 13:00 Sokol Praha Vršovice Tatran Litovel B 25:13

Skupina M2
TýmUVRPSkóreB
1. Sokol Praha Vršovice 5 5 0 0 74:43 10
2. Sokol Telnice 5 3 1 1 88:63 7
3. DHK Zora Olomouc 5 3 0 2 79:42 6
4. SK Žeravice 5 2 1 2 68:69 5
5. Tatran Litovel B 5 1 0 4 60:96 2
6. Sokol Čechy pod Kosířem 5 0 0 5 30:86 0


Tabulka střelců
HráčTýmGóly
1. Michal Karady HBC Olomouc 121
2. David Mlejnek Dukla Praha 108
3. Max Varhalík Sokol Kostelec na Hané - HK 96
4. Štěpán Šidlo Sokol Velké Meziříčí 86
5. Ondřej Rosa Sokol Velké Meziříčí 82
6. Bella Fabíková DHK Zora Olomouc 73
7. Kryštof Bárta Sokol Hostěrádky-Rešov 67
8. Daniel Šlampa Sokol Telnice 61
9. Matyáš Heider Dukla Praha 58
10. Martin Wild Sokol Praha Vršovice 57
11. Ondřej Vespalec Tatran Litovel A 56
12. Daniel Kadala Házená Velká Bystřice 55
13. Eliáš Kvapil Tatran Litovel B 52
14. Jakub Zemánek Tatran Litovel A 50
15. Albert Zlámal SK Žeravice 50
16. David Barvíř Házená Velká Bystřice 49
17. Ondřej Malík HK Ivančice 44
18. Ondřej Holub Tatran Litovel A 43
19. Izabela Dostálová Sokol Hostěrádky-Rešov 41
20. Míša Handl Sokol Hostěrádky-Rešov 35
21. Petr Kalabis Sokol Kostelec na Hané - HK 33
22. Tomáš Josef Sršeň Házená Velká Bystřice 32
23. Zora Chvalovská Sokol Praha Vršovice 28
24. Robin Tomčík SK Žeravice 28
25. Nikolas Urbánek Sokol Hostěrádky-Rešov 28
26. Jonáš Vojtek Házená Velká Bystřice 28
27. Tadeáš Kosek SK Žeravice 27
28. Karolína Minaříková HK Ivančice 27
29. Klára Nedomová Sokol Kostelec na Hané - HK 27
30. Vilém Soukal Sokol Telnice 26
31. Kryštof Šuba Tatran Litovel B 26
32. Jan Vošický HK Ivančice 25
33. Tomáš Strakatý Sokol Telnice 24
34. Aneta Šnirychová DHK Zora Olomouc 23
35. Sebastian Sedláček Sokol Velké Meziříčí 22
36. Filip Votoupal Sokol Velké Meziříčí 22
37. Štefan Sitár Tatran Litovel A 21
38. Jan Hladík Tatran Litovel A 20
39. Jakub Kolár HBC Olomouc 20
40. Veronika Kvapilová DHK Zora Olomouc 20
41. Klára Nakládalová DHK Zora Olomouc 20
42. Jakub Sojka Sokol Hostěrádky-Rešov 20
43. Dan Fišer Sokol Čechy pod Kosířem 19
44. Gabriela Klečková Sokol Praha Vršovice 19
45. Adéla Schneiderová Sokol Telnice 19
46. Eva Chromcová Sokol Čechy pod Kosířem 18
47. Miroslav Popela Sokol Telnice 18
48. Mikuláš Václavík HBC Olomouc 18
49. Erik Vykoukal Tatran Litovel B 18
50. Anabell Němcová Sokol Čechy pod Kosířem 17
51. Radek Peč Házená Velká Bystřice 17
52. Jakub Florian Sokol Telnice 16
53. Adam Šmotek Házená Velká Bystřice 14
54. Adam Vybíral Tatran Litovel B 14
55. Ondřej Kudrnovský Tatran Litovel A 13
56. Václav Večeřa Sokol Kostelec na Hané - HK 13
57. Dora Hanzlová Sokol Praha Vršovice 12
58. Viktor Lepeták SK Žeravice 12
59. Tomáš Nedoma Sokol Kostelec na Hané - HK 12
60. Matyáš Polášek Dukla Praha 12
61. Adam Spáčil Tatran Litovel B 12
62. Štěpán Gawron Sokol Praha Vršovice 11
63. Karolína Smutná Sokol Kostelec na Hané - HK 11
64. Rozalie Hejduková Sokol Praha Vršovice 10
65. Barbora Maliňáková SK Žeravice 10
66. Tomáš Novotný Sokol Čechy pod Kosířem 10
67. Kryštof Plodík Sokol Velké Meziříčí 10
68. Matěj Brančík Sokol Kostelec na Hané - HK 9
69. Robin Lipovský Tatran Litovel B 9
70. Kryštof Runtág Házená Velká Bystřice 9
71. Tomáš Šindler HBC Olomouc 9
72. Mikuláš Vaculík SK Žeravice 9
73. Josef Horváth HBC Olomouc 8
74. Lucie Kociánová HK Ivančice 8
75. Tobiáš Kotouč Házená Velká Bystřice 8
76. Mikuláš Langer Sokol Telnice 8
77. Tereza Holásková Sokol Telnice 7
78. Kryštof Raušer HBC Olomouc 7
79. Pavel Zedník Házená Velká Bystřice 7
80. Jáchym Bílek Dukla Praha 6
81. Marie Friedlová HK Ivančice 6
82. Eliška Havlíková DHK Zora Olomouc 6
83. Petr Měšťánek Tatran Litovel B 6
84. Jakub Minařík HK Ivančice 6
85. Richard Moravec Sokol Praha Vršovice 6
86. Veronika Nováková Dukla Praha 6
87. Robin Sobotka HK Ivančice 6
88. Karolína Benešová Sokol Čechy pod Kosířem 5
89. Dan Bredler Tatran Litovel A 5
90. Jitka Dvořáková SK Žeravice 5
91. Jan Grepl Sokol Čechy pod Kosířem 5
92. Teodora Janků Sokol Kostelec na Hané - HK 5
93. Vít Kuchyňka Sokol Telnice 5
94. Karolína Sladká DHK Zora Olomouc 5
95. Gabriel Štrba Sokol Kostelec na Hané - HK 5
96. Adrian Doležal Sokol Praha Vršovice 4
97. Mikuláš Doležel Sokol Velké Meziříčí 4
98. Laura Hájková HK Ivančice 4
99. Martin Partsch Házená Velká Bystřice 4
100. Šimon Petřík SK Žeravice 4
101. Matěj Seidlman Tatran Litovel A 4
102. Jan Vitoslavský HBC Olomouc 4
103. Bartoloměj Červinka Tatran Litovel B 3
104. Martin Crhák HBC Olomouc 3
105. Mia Grossmanová DHK Zora Olomouc 3
106. Jolana Habáňová SK Žeravice 3
107. Daniel Horák Sokol Kostelec na Hané - HK 3
108. Karolína Horová Sokol Praha Vršovice 3
109. Klára Matějová HK Ivančice 3
110. Petr Novotný Sokol Čechy pod Kosířem 3
111. Tomáš Ondrišík Sokol Velké Meziříčí 3
112. Ferdinand Oškera HK Ivančice 3
113. Sára Petrová DHK Zora Olomouc 3
114. Václav Fišar Dukla Praha 2
115. Ríša Najman Sokol Hostěrádky-Rešov 2
116. Amalie Peichlová HK Ivančice 2
117. Jakub Popelář Tatran Litovel B 2
118. Sofie Poulikova Sokol Hostěrádky-Rešov 2
119. Dominika Rafajová HK Ivančice 2
120. Jáchym Šubrt Dukla Praha 2
121. Vanesa Vánská DHK Zora Olomouc 2
122. Matěj Dočekal Tatran Litovel A 1
123. David Fišer Sokol Čechy pod Kosířem 1
124. Jakub Kratochvíl HK Ivančice 1
125. Štěpán Kulich Sokol Hostěrádky-Rešov 1
126. Adéla Tománková Sokol Praha Vršovice 1

Facebook

Partneři: