Starší miniházená - 2021

Skupina A
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
SA01 20.6. 08:30 Tatran Litovel Sokol II Prostějov
SA02 20.6. 08:50 HK Ivančice B Hostěrádky-Rešov
SA03 20.6. 09:30 TJ Náchod Tatran Litovel
SA04 20.6. 09:50 Sokol II Prostějov HK Ivančice B
SA05 20.6. 10:30 Hostěrádky-Rešov TJ Náchod
SA06 20.6. 10:50 Tatran Litovel HK Ivančice B
SA07 20.6. 11:30 Sokol II Prostějov Hostěrádky-Rešov
SA08 20.6. 11:50 HK Ivančice B TJ Náchod
SA09 20.6. 12:30 Hostěrádky-Rešov Tatran Litovel
SA10 20.6. 12:50 TJ Náchod Sokol II Prostějov

Skupina A
Tým U V R P Skóre B
1. HK Ivančice B 0 0 0 0 0
2. Hostěrádky-Rešov 0 0 0 0 0
3. TJ Náchod 0 0 0 0 0
4. Sokol II Prostějov 0 0 0 0 0
5. Tatran Litovel 0 0 0 0 0

Skupina B
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
SB01 20.6. 08:30 Dukla Praha žlutí Sokol Horka nad Moravou
SB02 20.6. 09:10 SK Žeravice Sokol Sokolnice
SB03 20.6. 09:30 HK Ivančice A Dukla Praha žlutí
SB04 20.6. 10:10 Sokol Horka nad Moravou SK Žeravice
SB05 20.6. 10:30 Sokol Sokolnice HK Ivančice A
SB06 20.6. 11:10 Dukla Praha žlutí SK Žeravice
SB07 20.6. 11:30 Sokol Horka nad Moravou Sokol Sokolnice
SB08 20.6. 12:10 SK Žeravice HK Ivančice A
SB09 20.6. 12:30 Sokol Sokolnice Dukla Praha žlutí
SB10 20.6. 13:10 HK Ivančice A Sokol Horka nad Moravou

Skupina B
Tým U V R P Skóre B
1. Dukla Praha žlutí 0 0 0 0 0
2. HK Ivančice A 0 0 0 0 0
3. SK Žeravice 0 0 0 0 0
4. Sokol Sokolnice 0 0 0 0 0
5. Sokol Horka nad Moravou 0 0 0 0 0

Skupina C
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
SC01 20.6. 08:50 Dukla Praha červení Sokol Kostelec na Hané - HK
SC02 20.6. 09:10 Házená Velká Bystřice Sokol Telnice
SC03 20.6. 09:50 Sokol Velké Meziříčí Dukla Praha červení
SC04 20.6. 10:10 Sokol Kostelec na Hané - HK Házená Velká Bystřice
SC05 20.6. 10:50 Sokol Telnice Sokol Velké Meziříčí
SC06 20.6. 11:10 Dukla Praha červení Házená Velká Bystřice
SC07 20.6. 11:50 Sokol Kostelec na Hané - HK Sokol Telnice
SC08 20.6. 12:10 Házená Velká Bystřice Sokol Velké Meziříčí
SC09 20.6. 12:50 Sokol Telnice Dukla Praha červení
SC10 20.6. 13:10 Sokol Velké Meziříčí Sokol Kostelec na Hané - HK

Skupina C
Tým U V R P Skóre B
1. Dukla Praha červení 0 0 0 0 0
2. Sokol Kostelec na Hané - HK 0 0 0 0 0
3. Sokol Telnice 0 0 0 0 0
4. Sokol Velké Meziříčí 0 0 0 0 0
5. Házená Velká Bystřice 0 0 0 0 0

Skupina o 13.- 15. místo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
SD01 20.6. 13:40 A5 B5
SD02 20.6. 14:20 C5 A5
SD03 20.6. 15:20 B5 C5

Skupina o 13.- 15. místo
Tým U V R P Skóre B
1. A5 0 0 0 0 0
2. B5 0 0 0 0 0
3. C5 0 0 0 0 0

Skupina o 10. - 12. místo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
SE01 20.6. 13:40 A4 B4
SE02 20.6. 14:40 C4 A4
SE03 20.6. 15:20 B4 C4

Skupina o 10. - 12. místo
Tým U V R P Skóre B
1. A4 0 0 0 0 0
2. B4 0 0 0 0 0
3. C4 0 0 0 0 0

Skupina o 7. - 9. místo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
SF01 20.6. 14:00 A3 B3
SF02 20.6. 14:40 C3 A3
SF03 20.6. 15:40 B3 C3

Skupina o 7. - 9. místo
Tým U V R P Skóre B
1. A3 0 0 0 0 0
2. B3 0 0 0 0 0
3. C3 0 0 0 0 0

Skupina o 4. - 6. místo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
SG01 20.6. 14:00 A2 B2
SG02 20.6. 15:00 C2 A2
SG03 20.6. 15:40 B2 C2

Skupina o 4. - 6. místo
Tým U V R P Skóre B
1. A2 0 0 0 0 0
2. B2 0 0 0 0 0
3. C2 0 0 0 0 0

Skupina o 1. - 3. místo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
SH01 20.6. 14:20 A1 B1
SH02 20.6. 15:00 C1 A1
SH03 20.6. 16:00 B1 C1

Skupina o 1. - 3. místo
Tým U V R P Skóre B
1. A1 0 0 0 0 0
2. B1 0 0 0 0 0
3. C1 0 0 0 0 0

Facebook