Starší miniházená - 2021

Skupina A
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
SA01 20.6. 08:30 Tatran Litovel Sokol II Prostějov 18:9
SA02 20.6. 08:50 HK Ivančice B Hostěrádky-Rešov 2:16
SA03 20.6. 09:30 TJ Náchod Tatran Litovel 11:8
SA04 20.6. 09:50 Sokol II Prostějov HK Ivančice B 17:4
SA05 20.6. 10:30 Hostěrádky-Rešov TJ Náchod 7:15
SA06 20.6. 10:50 Tatran Litovel HK Ivančice B 16:3
SA07 20.6. 11:30 Sokol II Prostějov Hostěrádky-Rešov 5:12
SA08 20.6. 11:50 HK Ivančice B TJ Náchod 2:14
SA09 20.6. 12:30 Hostěrádky-Rešov Tatran Litovel 12:15
SA10 20.6. 12:50 TJ Náchod Sokol II Prostějov 19:4

Skupina A
Tým U V R P Skóre B
1. TJ Náchod 4 4 0 0 59:21 8
2. Tatran Litovel 4 3 0 1 57:35 6
3. Hostěrádky-Rešov 4 2 0 2 47:37 4
4. Sokol II Prostějov 4 1 0 3 35:53 2
5. HK Ivančice B 4 0 0 4 11:63 0

Skupina B
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
SB01 20.6. 08:30 Dukla Praha žlutí Sokol Horka nad Moravou 19:3
SB02 20.6. 09:10 SK Žeravice Sokol Sokolnice 4:13
SB03 20.6. 09:30 HK Ivančice A Dukla Praha žlutí 13:19
SB04 20.6. 10:10 Sokol Horka nad Moravou SK Žeravice 5:7
SB05 20.6. 10:30 Sokol Sokolnice HK Ivančice A 17:9
SB06 20.6. 11:10 Dukla Praha žlutí SK Žeravice 22:5
SB07 20.6. 11:30 Sokol Horka nad Moravou Sokol Sokolnice 7:12
SB08 20.6. 12:10 SK Žeravice HK Ivančice A 7:15
SB09 20.6. 12:30 Sokol Sokolnice Dukla Praha žlutí 18:15
SB10 20.6. 13:10 HK Ivančice A Sokol Horka nad Moravou 10:3

Skupina B
Tým U V R P Skóre B
1. Sokol Sokolnice 4 4 0 0 60:35 8
2. Dukla Praha žlutí 4 3 0 1 75:39 6
3. HK Ivančice A 4 2 0 2 47:46 4
4. SK Žeravice 4 1 0 3 23:55 2
5. Sokol Horka nad Moravou 4 0 0 4 18:48 0

Skupina C
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
SC01 20.6. 08:50 Dukla Praha červení Sokol Kostelec na Hané - HK 8:23
SC02 20.6. 09:10 Házená Velká Bystřice Sokol Telnice 16:11
SC03 20.6. 09:50 Sokol Velké Meziříčí Dukla Praha červení 10:20
SC04 20.6. 10:10 Sokol Kostelec na Hané - HK Házená Velká Bystřice 13:17
SC05 20.6. 10:50 Sokol Telnice Sokol Velké Meziříčí 17:10
SC06 20.6. 11:10 Dukla Praha červení Házená Velká Bystřice 5:22
SC07 20.6. 11:50 Sokol Kostelec na Hané - HK Sokol Telnice 15:11
SC08 20.6. 12:10 Házená Velká Bystřice Sokol Velké Meziříčí 25:7
SC09 20.6. 12:50 Sokol Telnice Dukla Praha červení 22:13
SC10 20.6. 13:10 Sokol Velké Meziříčí Sokol Kostelec na Hané - HK 5:23

Skupina C
Tým U V R P Skóre B
1. Házená Velká Bystřice 4 4 0 0 80:36 8
2. Sokol Kostelec na Hané - HK 4 3 0 1 74:41 6
3. Sokol Telnice 4 2 0 2 61:54 4
4. Dukla Praha červení 4 1 0 3 46:77 2
5. Sokol Velké Meziříčí 4 0 0 4 32:85 0

Skupina o 13.- 15. místo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
SD01 20.6. 13:40 HK Ivančice B Sokol Horka nad Moravou 5:15
SD02 20.6. 14:20 Sokol Velké Meziříčí HK Ivančice B 15:5
SD03 20.6. 15:20 Sokol Horka nad Moravou Sokol Velké Meziříčí 9:5

Skupina o 13.- 15. místo
Tým U V R P Skóre B
1. Sokol Horka nad Moravou 2 2 0 0 24:10 4
2. Sokol Velké Meziříčí 2 1 0 1 20:14 2
3. HK Ivančice B 2 0 0 2 10:30 0

Skupina o 10. - 12. místo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
SE01 20.6. 13:40 Sokol II Prostějov SK Žeravice 1:13
SE02 20.6. 14:40 Dukla Praha červení Sokol II Prostějov 11:7
SE03 20.6. 15:20 SK Žeravice Dukla Praha červení 12:14

Skupina o 10. - 12. místo
Tým U V R P Skóre B
1. Dukla Praha červení 2 2 0 0 25:19 4
2. SK Žeravice 2 1 0 1 25:15 2
3. Sokol II Prostějov 2 0 0 2 8:24 0

Skupina o 7. - 9. místo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
SF01 20.6. 14:00 Hostěrádky-Rešov HK Ivančice A 10:19
SF02 20.6. 14:40 Sokol Telnice Hostěrádky-Rešov 19:12
SF03 20.6. 15:40 HK Ivančice A Sokol Telnice 21:16

Skupina o 7. - 9. místo
Tým U V R P Skóre B
1. HK Ivančice A 2 2 0 0 40:26 4
2. Sokol Telnice 2 1 0 1 35:33 2
3. Hostěrádky-Rešov 2 0 0 2 22:38 0

Skupina o 4. - 6. místo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
SG01 20.6. 14:00 Tatran Litovel Dukla Praha žlutí 13:20
SG02 20.6. 15:00 Sokol Kostelec na Hané - HK Tatran Litovel 19:12
SG03 20.6. 15:40 Dukla Praha žlutí Sokol Kostelec na Hané - HK 25:25

Skupina o 4. - 6. místo
Tým U V R P Skóre B
1. Dukla Praha žlutí 2 1 1 0 45:38 3
2. Sokol Kostelec na Hané - HK 2 1 1 0 44:37 3
3. Tatran Litovel 2 0 0 2 25:39 0

Skupina o 1. - 3. místo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
SH01 20.6. 14:20 TJ Náchod Sokol Sokolnice 18:12
SH02 20.6. 15:00 Házená Velká Bystřice TJ Náchod 21:10
SH03 20.6. 16:00 Sokol Sokolnice Házená Velká Bystřice 11:11

Skupina o 1. - 3. místo
Tým U V R P Skóre B
1. Házená Velká Bystřice 2 1 1 0 32:21 3
2. TJ Náchod 2 1 0 1 28:33 2
3. Sokol Sokolnice 2 0 1 1 23:29 1

Konečné pořadí
Tým
1. Házená Velká Bystřice
2. TJ Náchod
3. Sokol Sokolnice
4. Dukla Praha žlutí
5. Sokol Kostelec na Hané - HK
6. Tatran Litovel
7. HK Ivančice A
8. Sokol Telnice
9. Hostěrádky-Rešov
10. Dukla Praha červení
11. SK Žeravice
12. Sokol II Prostějov
13. Sokol Horka nad Moravou
14. Sokol Velké Meziříčí
15. HK Ivančice B

Facebook

Partneři: