Starší miniházená - 2023

Skupina S1
Číslo Hřiště Termín Domácí Hosté Výsledek
S101 Sokolovna I. 2.6. 13:00 Tatran Litovel B Sokol Horka nad Moravou 11:26
S102 Sokolovna I. 2.6. 13:30 HK Ivančice A DHK Zora Olomouc 17:12
S103 Sokolovna I. 2.6. 14:00 Sokol Kostelec na Hané - HK Sokol Velké Meziříčí 17:19
S104 Sokolovna I. 2.6. 14:30 Sokol Praha Vršovice Házená Velká Bystřice 21:10
S105 Sokolovna II. 2.6. 15:00 Sokol Horka nad Moravou Házená Velká Bystřice 20:17
S106 Hala I. 2.6. 15:00 DHK Zora Olomouc Sokol Velké Meziříčí 12:28
S107 Sokolovna I. 2.6. 15:30 Sokol Kostelec na Hané - HK Sokol Praha Vršovice 23:19
S108 Sokolovna II. 2.6. 15:30 Tatran Litovel B HK Ivančice A 11:23
S109 Sokolovna I. 2.6. 16:00 Házená Velká Bystřice Sokol Kostelec na Hané - HK 11:28
S110 Sokolovna II. 2.6. 16:00 Sokol Velké Meziříčí Tatran Litovel B 30:6
S111 Sokolovna I. 2.6. 16:30 HK Ivančice A Sokol Horka nad Moravou 16:18
S112 Sokolovna II. 2.6. 16:30 Sokol Praha Vršovice DHK Zora Olomouc 19:7
S113 Hala I. 3.6. 09:30 Sokol Horka nad Moravou Sokol Kostelec na Hané - HK 15:29
S114 Hala II. 3.6. 09:30 DHK Zora Olomouc Házená Velká Bystřice 15:22
S115 Hala I. 3.6. 10:00 Tatran Litovel B Sokol Praha Vršovice 10:38
S116 Hala II. 3.6. 10:00 HK Ivančice A Sokol Velké Meziříčí 7:22
S117 Hala I. 3.6. 10:30 Sokol Kostelec na Hané - HK DHK Zora Olomouc 28:10
S118 Hala II. 3.6. 10:30 Sokol Velké Meziříčí Sokol Horka nad Moravou 29:19
S119 Hala I. 3.6. 11:00 Sokol Praha Vršovice HK Ivančice A 28:16
S120 Hala II. 3.6. 11:00 Házená Velká Bystřice Tatran Litovel B 31:10
S121 Sokolovna I. 3.6. 11:30 Sokol Horka nad Moravou DHK Zora Olomouc 23:16
S122 Sokolovna I. 3.6. 12:00 Tatran Litovel B Sokol Kostelec na Hané - HK 6:25
S123 Sokolovna I. 3.6. 13:00 HK Ivančice A Házená Velká Bystřice 12:18
S124 Sokolovna I. 3.6. 13:30 Sokol Velké Meziříčí Sokol Praha Vršovice 21:17
S125 Sokolovna I. 3.6. 14:00 DHK Zora Olomouc Tatran Litovel B 21:12
S126 Sokolovna I. 3.6. 14:30 Sokol Praha Vršovice Sokol Horka nad Moravou 23:18
S127 Sokolovna I. 3.6. 15:00 Házená Velká Bystřice Sokol Velké Meziříčí 18:27
S128 Sokolovna II. 3.6. 15:00 Sokol Kostelec na Hané - HK HK Ivančice A 21:9

Skupina S1
TýmUVRPSkóreB
1. Sokol Velké Meziříčí 7 7 0 0 176:96 14
2. Sokol Kostelec na Hané - HK 7 6 0 1 171:89 12
3. Sokol Praha Vršovice 7 5 0 2 165:105 10
4. Sokol Horka nad Moravou 7 4 0 3 139:141 8
5. Házená Velká Bystřice 7 3 0 4 127:133 6
6. HK Ivančice A 7 2 0 5 100:130 4
7. DHK Zora Olomouc 7 1 0 6 93:149 2
8. Tatran Litovel B 7 0 0 7 66:194 0

Skupina S2
Číslo Hřiště Termín Domácí Hosté Výsledek
S201 Sokolovna II. 2.6. 13:00 Tatran Litovel A HBC Olomouc 30:9
S202 Sokolovna II. 2.6. 13:30 SK Žeravice Sokol Hostěrádky-Rešov 11:25
S203 Sokolovna II. 2.6. 14:00 Sokol Telnice HK Ivančice B 24:19
S204 Sokolovna II. 2.6. 14:30 HŠK Legends Šaľa Sokol Čechy pod Kosířem 31:6
S205 Sokolovna I. 2.6. 15:00 HŠK Legends Šaľa Sokol Telnice 21:17
S206 Hala II. 2.6. 15:00 Tatran Litovel A SK Žeravice 31:5
S207 Hala I. 2.6. 15:30 Sokol Hostěrádky-Rešov Sokol Čechy pod Kosířem 27:6
S208 Hala II. 2.6. 15:30 HBC Olomouc HK Ivančice B 21:18
S209 Hala I. 2.6. 16:00 HK Ivančice B HŠK Legends Šaľa 17:39
S210 Hala II. 2.6. 16:00 SK Žeravice HBC Olomouc 18:17
S211 Hala I. 2.6. 16:30 Sokol Čechy pod Kosířem Tatran Litovel A 2:45
S212 Hala II. 2.6. 16:30 Sokol Telnice Sokol Hostěrádky-Rešov 23:27
S213 Sokolovna I. 3.6. 09:30 HBC Olomouc HŠK Legends Šaľa 9:25
S214 Sokolovna II. 3.6. 09:30 Sokol Hostěrádky-Rešov HK Ivančice B 30:24
S215 Sokolovna I. 3.6. 10:00 Tatran Litovel A Sokol Telnice 30:20
S216 Sokolovna II. 3.6. 10:00 SK Žeravice Sokol Čechy pod Kosířem 15:4
S217 Sokolovna I. 3.6. 10:30 HŠK Legends Šaľa Sokol Hostěrádky-Rešov 20:22
S218 Sokolovna II. 3.6. 10:30 Sokol Čechy pod Kosířem HBC Olomouc 8:17
S219 Sokolovna I. 3.6. 11:00 Sokol Telnice SK Žeravice 22:6
S220 Sokolovna II. 3.6. 11:00 HK Ivančice B Tatran Litovel A 9:38
S221 Sokolovna II. 3.6. 11:30 HBC Olomouc Sokol Hostěrádky-Rešov 14:21
S222 Sokolovna II. 3.6. 12:00 Tatran Litovel A HŠK Legends Šaľa 22:14
S223 Sokolovna II. 3.6. 13:00 Sokol Čechy pod Kosířem Sokol Telnice 4:29
S224 Sokolovna II. 3.6. 13:30 SK Žeravice HK Ivančice B 18:19
S225 Sokolovna II. 3.6. 14:00 Sokol Telnice HBC Olomouc 27:11
S226 Hala I. 3.6. 14:00 Sokol Hostěrádky-Rešov Tatran Litovel A 20:32
S227 Sokolovna II. 3.6. 14:30 HK Ivančice B Sokol Čechy pod Kosířem 18:12
S228 Hala I. 3.6. 14:30 HŠK Legends Šaľa SK Žeravice 32:11

Skupina S2
TýmUVRPSkóreB
1. Tatran Litovel A 7 7 0 0 228:79 14
2. Sokol Hostěrádky-Rešov 7 6 0 1 172:130 12
3. HŠK Legends Šaľa 7 5 0 2 182:104 10
4. Sokol Telnice 7 4 0 3 162:118 8
5. HBC Olomouc 7 2 0 5 98:147 4
6. SK Žeravice 7 2 0 5 84:150 4
7. HK Ivančice B 7 2 0 5 124:182 4
8. Sokol Čechy pod Kosířem 7 0 0 7 42:182 0

Play-off SA
Číslo Hřiště Termín Domácí Hosté Výsledek
SA01ST Sokolovna II. 4.6. 13:30 Sokol Kostelec na Hané - HK Tatran Litovel A 19:28
SA03RD Sokolovna II. 4.6. 12:30 Sokol Velké Meziříčí Sokol Hostěrádky-Rešov 17:20
SA05TH Sokolovna I. 4.6. 13:30 Sokol Telnice Sokol Praha Vršovice 23:26
SA07TH Sokolovna I. 4.6. 12:30 HŠK Legends Šaľa Sokol Horka nad Moravou 26:22
SA2F1 Sokolovna I. 4.6. 11:30 Sokol Velké Meziříčí Sokol Kostelec na Hané - HK 15:23
SA2F2 Sokolovna II. 4.6. 11:30 Tatran Litovel A Sokol Hostěrádky-Rešov 24:23
SA2F3 Sokolovna I. 4.6. 10:30 Sokol Telnice HŠK Legends Šaľa 25:24
SA2F4 Sokolovna II. 4.6. 10:30 Sokol Horka nad Moravou Sokol Praha Vršovice 18:19
SA4F1 Sokolovna I. 3.6. 16:00 Sokol Velké Meziříčí Sokol Telnice 28:14
SA4F2 Sokolovna II. 3.6. 16:00 Sokol Horka nad Moravou Tatran Litovel A 10:25
SA4F3 Sokolovna I. 3.6. 16:30 Sokol Kostelec na Hané - HK HŠK Legends Šaľa 28:25
SA4F4 Sokolovna II. 3.6. 16:30 Sokol Praha Vršovice Sokol Hostěrádky-Rešov 19:25

Play-off SB
Číslo Hřiště Termín Domácí Hosté Výsledek
SB09TH Hala II. 4.6. 13:00 HK Ivančice B HBC Olomouc 21:8
SB11TH Hala II. 4.6. 12:00 Házená Velká Bystřice SK Žeravice 18:7
SB13TH Hala I. 4.6. 13:00 HK Ivančice A DHK Zora Olomouc 10:27
SB15TH Hala I. 4.6. 12:00 Sokol Čechy pod Kosířem Tatran Litovel B 14:17
SB2F1 Hala I. 4.6. 11:00 Házená Velká Bystřice HK Ivančice B 20:24
SB2F2 Hala II. 4.6. 11:00 HBC Olomouc SK Žeravice 13:12
SB2F3 Hala I. 4.6. 10:00 Sokol Čechy pod Kosířem HK Ivančice A 6:15
SB2F4 Hala II. 4.6. 10:00 Tatran Litovel B DHK Zora Olomouc 16:20
SB4F1 Hala I. 3.6. 16:00 Házená Velká Bystřice Sokol Čechy pod Kosířem 22:11
SB4F2 Hala II. 3.6. 16:00 Tatran Litovel B HBC Olomouc 12:17
SB4F3 Hala I. 3.6. 16:30 HK Ivančice A HK Ivančice B 18:21
SB4F4 Hala II. 3.6. 16:30 DHK Zora Olomouc SK Žeravice 14:17


Tabulka střelců
HráčTýmGóly
1. Lukáš Kuka HŠK Legends Šaľa 100
2. Lukáš Coufal Sokol Kostelec na Hané - HK 86
3. Rafael Neudik Tatran Litovel A 80
4. Alica Gallova HŠK Legends Šaľa 77
5. Patrik Polák Sokol Hostěrádky-Rešov 74
6. Václav Sochor Sokol Horka nad Moravou 72
7. Oliver Šuba Tatran Litovel A 72
8. Filip Sobotka A+B HK Ivančice B 70
9. Lukáš Muller Sokol Praha Vršovice 66
10. Matyáš Klimeš Sokol Telnice 63
11. Tomáš Kalina Sokol Velké Meziříčí 62
12. Jan Drbola HK Ivančice B 61
13. Marek Grepl Sokol Kostelec na Hané - HK 61
14. Matěj Rujbr Sokol Hostěrádky-Rešov 58
15. Simon Moucha Sokol Telnice 54
16. Zdeněk Doležal Tatran Litovel A 53
17. Ela Poláková Sokol Hostěrádky-Rešov 53
18. David Stoklasa Sokol Velké Meziříčí 52
19. Jarda Kucián Házená Velká Bystřice 49
20. Adam Schejbal Sokol Praha Vršovice 49
21. Filda Flašar Házená Velká Bystřice 47
22. Kryštof Stejskal Sokol Horka nad Moravou 46
23. Maxim Mihalovic HŠK Legends Šaľa 44
24. Denis Dvořák Tatran Litovel B 42
25. Lukáš Chadim Sokol Velké Meziříčí 41
26. Matěj Holub Tatran Litovel A 40
27. Jakub Váňa Sokol Horka nad Moravou 39
28. Nikola Hajznerová HK Ivančice A 38
29. Tomáš Palán Sokol Telnice 37
30. Marek Horký Sokol Hostěrádky-Rešov 35
31. Petr Kvapil HBC Olomouc 35
32. Lucie Obrhelová Sokol Praha Vršovice 35
33. Viktorie Vítková Sokol Kostelec na Hané - HK 35
34. Nela Jurečková SK Žeravice 34
35. Stella Listopadová Tatran Litovel A 31
36. Markéta Ošťádalová DHK Zora Olomouc 30
37. Dominik Coufal Tatran Litovel B 29
38. Tobiáš Winterling Sokol Velké Meziříčí 28
39. Roman Gábr Sokol Čechy pod Kosířem 26
40. Tomáš Holásek Sokol Telnice 26
41. Michal Bič Házená Velká Bystřice 25
42. Alžběta Šebková Sokol Praha Vršovice 25
43. Tobias Coufal A+B HK Ivančice A 24
44. Linda Přidalová Sokol Čechy pod Kosířem 23
45. Matěj Keller Sokol Praha Vršovice 22
46. Tomáš Moťka HBC Olomouc 22
47. Tereza Václavíčková SK Žeravice 22
48. Anetta Villano DHK Zora Olomouc 22
49. Adam Barvíř Házená Velká Bystřice 21
50. František Fabián HBC Olomouc 21
51. Jakub Seďa HK Ivančice A 21
52. Klára Vidrmanová DHK Zora Olomouc 21
53. Matyas Varhalík Sokol Kostelec na Hané - HK 20
54. Matěj Košík HBC Olomouc 19
55. Jan Pokorný SK Žeravice 19
56. Vanesa Schneiderová Sokol Telnice 19
57. Nina Silakova HŠK Legends Šaľa 19
58. Noemi Ewoke Sokol Praha Vršovice 18
59. Adam Odstrčil SK Žeravice 18
60. Sabina Chromečková Sokol Hostěrádky-Rešov 17
61. Hajznerova Nikola A+B HK Ivančice B 17
62. Gabriela Venosová Tatran Litovel A 17
63. Vojtěch Kostečka Sokol Velké Meziříčí 16
64. Boris Mičola Sokol Horka nad Moravou 16
65. Antonin Oškera HK Ivančice A 16
66. Matyáš Sofka HBC Olomouc 16
67. Bára Barabášová DHK Zora Olomouc 15
68. Kristýna Beck DHK Zora Olomouc 15
69. Laura Fabíková DHK Zora Olomouc 15
70. Samuel Šimek Sokol Velké Meziříčí 15
71. Barbora Uličná DHK Zora Olomouc 15
72. Jan Drbola A+B HK Ivančice A 14
73. Šimon Hanzl Sokol Praha Vršovice 14
74. Martina Němcová Házená Velká Bystřice 14
75. Julie Bočková Házená Velká Bystřice 13
76. Alex Martinek Tatran Litovel B 13
77. Šimon Hort HK Ivančice A 12
78. Tobias Coufal A+B HK Ivančice B 11
79. Seďa Jakub A+B HK Ivančice B 11
80. Matyáš Jeřábek Sokol Horka nad Moravou 11
81. Tobiáš Masárech Tatran Litovel B 11
82. Karolína Ondrušková SK Žeravice 11
83. Jakub Vítek Sokol Velké Meziříčí 11
84. Klára Zimmermannová Sokol Kostelec na Hané - HK 11
85. Daniela Dostálová DHK Zora Olomouc 10
86. David Horák Sokol Telnice 10
87. David Hubál Sokol Kostelec na Hané - HK 10
88. Pavlína Lednická Sokol Čechy pod Kosířem 10
89. Marek Mlčák HBC Olomouc 10
90. Dominik Verosta HK Ivančice B 10
91. Artur Bunney HŠK Legends Šaľa 9
92. Eliška Demková Sokol Telnice 9
93. Benedikt Coufal Tatran Litovel A 8
94. Stella Foberova HK Ivančice B 8
95. Filip Sobotka A+B HK Ivančice A 8
96. Jakub Trpišovský Házená Velká Bystřice 8
97. Adam Hladík Tatran Litovel B 7
98. David Kašpárek Sokol Kostelec na Hané - HK 7
99. Nela Schmalzová DHK Zora Olomouc 7
100. Sokol Kostelec na Hané - HK 6
101. Adéla Chromcová Sokol Čechy pod Kosířem 6
102. Matej Danis HŠK Legends Šaľa 6
103. Daniel Ondráček Sokol Telnice 6
104. Veronika Večeřová Házená Velká Bystřice 6
105. Karolína Bílková Sokol Čechy pod Kosířem 5
106. Patrik Doubek A+B HK Ivančice A 5
107. Berenika Kožuchová SK Žeravice 5
108. Jan Král SK Žeravice 5
109. Anna Maříková Sokol Kostelec na Hané - HK 5
110. Filip Ambrož Sokol Velké Meziříčí 4
111. Dominik Coufal Tatran Litovel A 4
112. Jakub Gajdoš HBC Olomouc 4
113. Jan Krobat HK Ivančice A 4
114. Kristýna Lachnitová DHK Zora Olomouc 4
115. Matouš Šalamon Tatran Litovel B 4
116. Aleš Zmrhal Sokol Velké Meziříčí 4
117. Štěpánka Blažková SK Žeravice 3
118. David Čech HBC Olomouc 3
119. Nikola Machalová Sokol Horka nad Moravou 3
120. Jirka Procházka HBC Olomouc 3
121. Štěpán Šenkýř Tatran Litovel B 3
122. Vít Vyškovský Sokol Velké Meziříčí 3
123. Lucie Bednaříková Sokol Hostěrádky-Rešov 2
124. Hana Běhalová Sokol Horka nad Moravou 2
125. Anna Bezděková Sokol Čechy pod Kosířem 2
126. Antonín Draguň Házená Velká Bystřice 2
127. Vanesa Hradílková SK Žeravice 2
128. Maxim Hyžnaj Házená Velká Bystřice 2
129. Katarina Papanekova HŠK Legends Šaľa 2
130. Matyáš Přerovský HBC Olomouc 2
131. Zuzana Tomanová Tatran Litovel B 2
132. HK Ivančice B 1
133. Patrik Doubek A+B HK Ivančice B 1
134. Matyáš Jamrich Sokol Čechy pod Kosířem 1
135. Viktorie Krausová SK Žeravice 1
136. Toby Peňáz HBC Olomouc 1
137. Amálka Pouliková Sokol Hostěrádky-Rešov 1
138. Dominik Vérosta HK Ivančice A 1

Facebook

Partneři: