Mladší miniházená - 2023

Skupina M1
Číslo Hřiště Termín Domácí Hosté Výsledek
M101 Hala I. 2.6. 13:00 Házená Velká Bystřice SK Žeravice 23:8
M102 Hala II. 2.6. 13:00 HŠK Legends Šaľa Sokol Velké Meziříčí 20:12
M103 Hala I. 2.6. 13:30 Sokol Praha Vršovice Sokol Telnice 13:21
M104 Hala II. 2.6. 13:30 HBC Olomouc HK Ivančice B 10:7
M105 Hala I. 2.6. 14:00 Sokol Velké Meziříčí Sokol Telnice 21:17
M106 Hala II. 2.6. 14:00 SK Žeravice HK Ivančice B 19:6
M107 Hala I. 2.6. 14:30 Sokol Praha Vršovice HBC Olomouc 19:10
M108 Hala II. 2.6. 14:30 Házená Velká Bystřice HŠK Legends Šaľa 22:17
M109 Jungmannka I. 2.6. 15:00 HK Ivančice B Sokol Praha Vršovice 15:12
M110 Jungmannka I. 2.6. 15:30 HŠK Legends Šaľa SK Žeravice 20:9
M111 Jungmannka I. 2.6. 16:00 Sokol Telnice Házená Velká Bystřice 13:22
M112 Jungmannka I. 2.6. 16:30 HBC Olomouc Sokol Velké Meziříčí 12:35
M113 Jungmannka I. 3.6. 09:30 SK Žeravice Sokol Praha Vršovice 15:14
M114 Jungmannka I. 3.6. 10:00 Sokol Velké Meziříčí HK Ivančice B 22:7
M115 Jungmannka I. 3.6. 10:30 HŠK Legends Šaľa Sokol Telnice 23:13
M116 Jungmannka I. 3.6. 11:00 Házená Velká Bystřice HBC Olomouc 21:10
M117 Hala I. 3.6. 11:30 Sokol Praha Vršovice Sokol Velké Meziříčí 17:28
M118 Jungmannka I. 3.6. 11:30 Sokol Telnice SK Žeravice 22:23
M119 Jungmannka I. 3.6. 12:00 HBC Olomouc HŠK Legends Šaľa 9:26
M120 Jungmannka II. 3.6. 12:00 HK Ivančice B Házená Velká Bystřice 8:27
M121 Jungmannka I. 3.6. 13:00 SK Žeravice Sokol Velké Meziříčí 11:15
M122 Jungmannka II. 3.6. 13:00 Házená Velká Bystřice Sokol Praha Vršovice 25:14
M123 Jungmannka I. 3.6. 13:30 HŠK Legends Šaľa HK Ivančice B 36:5
M124 Jungmannka II. 3.6. 13:30 Sokol Telnice HBC Olomouc 30:14
M125 Jungmannka II. 3.6. 14:00 Sokol Velké Meziříčí Házená Velká Bystřice 17:25
M126 Jungmannka II. 3.6. 14:30 HBC Olomouc SK Žeravice 18:26
M127 Jungmannka I. 3.6. 15:00 HK Ivančice B Sokol Telnice 15:14
M128 Jungmannka II. 3.6. 15:00 Sokol Praha Vršovice HŠK Legends Šaľa 13:25

Skupina M1
TýmUVRPSkóreB
1. Házená Velká Bystřice 7 7 0 0 165:87 14
2. HŠK Legends Šaľa 7 6 0 1 167:83 12
3. Sokol Velké Meziříčí 7 5 0 2 150:109 10
4. SK Žeravice 7 4 0 3 111:118 8
5. HK Ivančice B 7 2 0 5 63:140 4
6. Sokol Telnice 7 2 0 5 130:131 4
7. Sokol Praha Vršovice 7 1 0 6 102:139 2
8. HBC Olomouc 7 1 0 6 83:164 2

Skupina M2
Číslo Hřiště Termín Domácí Hosté Výsledek
M201 Jungmannka I. 2.6. 13:00 HK Ivančice A Tatran Litovel 3:21
M202 Jungmannka II. 2.6. 13:00 DHK Zora Olomouc x
M203 Jungmannka I. 2.6. 13:30 Sokol Hostěrádky-Rešov Dukla Praha 24:26
M204 Jungmannka II. 2.6. 13:30 Sokol Kostelec na Hané - HK Sokol Horka nad Moravou 15:15
M205 Jungmannka I. 2.6. 14:00 x Dukla Praha
M206 Jungmannka II. 2.6. 14:00 Tatran Litovel Sokol Horka nad Moravou 17:13
M207 Jungmannka I. 2.6. 14:30 Sokol Hostěrádky-Rešov Sokol Kostelec na Hané - HK 30:13
M208 Jungmannka II. 2.6. 14:30 HK Ivančice A DHK Zora Olomouc 10:9
M209 Jungmannka II. 2.6. 15:00 Sokol Horka nad Moravou Sokol Hostěrádky-Rešov 21:19
M210 Jungmannka II. 2.6. 15:30 DHK Zora Olomouc Tatran Litovel 8:16
M211 Jungmannka II. 2.6. 16:00 Dukla Praha HK Ivančice A 19:10
M212 Jungmannka II. 2.6. 16:30 Sokol Kostelec na Hané - HK x
M213 Jungmannka II. 3.6. 09:30 Tatran Litovel Sokol Hostěrádky-Rešov 10:24
M214 Jungmannka II. 3.6. 10:00 x Sokol Horka nad Moravou
M215 Jungmannka II. 3.6. 10:30 DHK Zora Olomouc Dukla Praha 12:18
M216 Jungmannka II. 3.6. 11:00 HK Ivančice A Sokol Kostelec na Hané - HK 8:23
M217 Hala II. 3.6. 11:30 Sokol Hostěrádky-Rešov x
M218 Jungmannka II. 3.6. 11:30 Dukla Praha Tatran Litovel 26:16
M219 Hala I. 3.6. 12:00 Sokol Kostelec na Hané - HK DHK Zora Olomouc 18:9
M220 Hala II. 3.6. 12:00 Sokol Horka nad Moravou HK Ivančice A 13:5
M221 Hala I. 3.6. 13:00 Tatran Litovel x
M222 Hala II. 3.6. 13:00 HK Ivančice A Sokol Hostěrádky-Rešov 10:19
M223 Hala I. 3.6. 13:30 DHK Zora Olomouc Sokol Horka nad Moravou 6:21
M224 Hala II. 3.6. 13:30 Dukla Praha Sokol Kostelec na Hané - HK 20:12
M225 Hala II. 3.6. 14:00 Sokol Kostelec na Hané - HK Tatran Litovel 17:23
M226 Jungmannka I. 3.6. 14:00 x HK Ivančice A
M227 Hala II. 3.6. 14:30 Sokol Hostěrádky-Rešov DHK Zora Olomouc 22:12
M228 Jungmannka I. 3.6. 14:30 Sokol Horka nad Moravou Dukla Praha 26:23

Skupina M2
TýmUVRPSkóreB
1. Dukla Praha 6 5 0 1 132:100 10
2. Sokol Horka nad Moravou 6 4 1 1 109:85 9
3. Sokol Hostěrádky-Rešov 6 4 0 2 138:92 8
4. Tatran Litovel 6 4 0 2 103:91 8
5. Sokol Kostelec na Hané - HK 6 2 1 3 98:105 5
6. HK Ivančice A 6 1 0 5 46:104 2
7. DHK Zora Olomouc 6 0 0 6 56:105 0

Play-off MA
Číslo Hřiště Termín Domácí Hosté Výsledek
M01ST Sokolovna II. 4.6. 13:00 Házená Velká Bystřice Sokol Velké Meziříčí 28:8
M03RD Sokolovna II. 4.6. 12:00 Sokol Hostěrádky-Rešov SK Žeravice 19:6
M05TH Sokolovna I. 4.6. 13:00 HŠK Legends Šaľa Sokol Horka nad Moravou 17:19
M07TH Sokolovna I. 4.6. 12:00 Tatran Litovel Dukla Praha 19:16
MA2F1 Sokolovna I. 4.6. 11:00 Házená Velká Bystřice Sokol Hostěrádky-Rešov 21:10
MA2F2 Sokolovna II. 4.6. 11:00 SK Žeravice Sokol Velké Meziříčí 8:15
MA2F3 Sokolovna I. 4.6. 10:00 Tatran Litovel HŠK Legends Šaľa 18:25
MA2F4 Sokolovna II. 4.6. 10:00 Dukla Praha Sokol Horka nad Moravou 11:21
MA4F1 Jungmannka I. 3.6. 17:00 Házená Velká Bystřice Tatran Litovel 23:16
MA4F2 Jungmannka II. 3.6. 17:00 SK Žeravice Dukla Praha 22:21
MA4F3 Hala I. 3.6. 17:00 HŠK Legends Šaľa Sokol Hostěrádky-Rešov 18:20
MA4F4 Hala II. 3.6. 17:00 Sokol Velké Meziříčí Sokol Horka nad Moravou 19:18

Play-off MB
Číslo Hřiště Termín Domácí Hosté Výsledek
M09TH Hala II. 4.6. 13:30 Sokol Telnice Sokol Praha Vršovice 19:20
M11TH Hala II. 4.6. 12:30 HK Ivančice B Sokol Kostelec na Hané - HK 12:18
M13TH Hala I. 4.6. 13:30 DHK Zora Olomouc HBC Olomouc 10:18
M15TH Hala I. 4.6. 12:30 x HK Ivančice A
MB2F1 Hala I. 4.6. 11:30 HK Ivančice B Sokol Telnice 15:22
MB2F2 Hala II. 4.6. 11:30 Sokol Kostelec na Hané - HK Sokol Praha Vršovice 10:17
MB2F3 Hala I. 4.6. 10:30 x DHK Zora Olomouc
MB2F4 Hala II. 4.6. 10:30 HBC Olomouc HK Ivančice A 14:9
MB4F1 Jungmannka I. 3.6. 16:00 HK Ivančice B x
MB4F2 Jungmannka II. 3.6. 16:00 HBC Olomouc Sokol Kostelec na Hané - HK 10:20
MB4F3 Jungmannka I. 3.6. 16:30 Sokol Telnice DHK Zora Olomouc 26:13
MB4F4 Jungmannka II. 3.6. 16:30 Sokol Praha Vršovice HK Ivančice A 12:11


Tabulka střelců
HráčTýmGóly
1. Artur Bunney HŠK Legends Šaľa 113
2. Adam Tomanec Házená Velká Bystřice 92
3. Lukáš Strakatý Sokol Telnice 84
4. Filip Schejbal Sokol Praha Vršovice 83
5. Ondřej Šikula Sokol Velké Meziříčí 77
6. Max Varhalík Sokol Kostelec na Hané - HK 64
7. Viktor Vícen Sokol Hostěrádky-Rešov 64
8. Marian Krček Sokol Telnice 53
9. Šrot Kristián Sokol Horka nad Moravou 53
10. Tomáš Pernička SK Žeravice 53
11. Max Robeš Sokol Hostěrádky-Rešov 53
12. David MLEJNEK Dukla Praha 52
13. Jakub Vydra Tatran Litovel 51
14. Timotej Sleger HŠK Legends Šaľa 45
15. Hugo HOSTOMSKÝ Dukla Praha 43
16. Matyáš Kaczmarcyk Házená Velká Bystřice 42
17. Adela Papanekova HŠK Legends Šaľa 38
18. Jakub Ješina Sokol Horka nad Moravou 37
19. Denis Jakubec HK Ivančice A 36
20. Ondřej Vespalec Tatran Litovel 34
21. Mikuláš PLÍČKA Dukla Praha 32
22. Jonáš Tlačbaba Házená Velká Bystřice 32
23. Bořek Zlámal SK Žeravice 31
24. Robin Mikulášek Sokol Velké Meziříčí 30
25. Štěpán Šidlo Sokol Velké Meziříčí 30
26. Christián Šindler HBC Olomouc 30
27. Radek Fuchs SK Žeravice 29
28. König Tomáš Sokol Horka nad Moravou 29
29. Bella Fabíková DHK Zora Olomouc 26
30. Ondřej Rosa Sokol Velké Meziříčí 26
31. Václav Hubál Sokol Kostelec na Hané - HK 24
32. Isabel Podrazilová A+B HK Ivančice B 21
33. Amálie Coufalová DHK Zora Olomouc 20
34. Michael Karady HBC Olomouc 20
35. Tomáš Roček Sokol Hostěrádky-Rešov 20
36. Jůlie Šenkyřiková Sokol Hostěrádky-Rešov 20
37. Adelhaida Dudková Tatran Litovel 19
38. Josef Šebek Sokol Praha Vršovice 19
39. Štěpán Sládek Tatran Litovel 19
40. Jan Urbášek Házená Velká Bystřice 19
41. Václav Večeřa Sokol Kostelec na Hané - HK 19
42. Matěj Dvořák Sokol Horka nad Moravou 18
43. Jolana Habáňová SK Žeravice 18
44. Tomáš Strakatý Sokol Telnice 18
45. Denis Jakubec HK Ivančice B 17
46. Adéla Vařeková Sokol Kostelec na Hané - HK 17
47. Luka Langer HBC Olomouc 16
48. Jonáš Vojtek Házená Velká Bystřice 16
49. Adéla Schneiderová Sokol Telnice 15
50. David Vrchovsky HK Ivančice A 15
51. Josef Horváth HBC Olomouc 14
52. Martin Wild Sokol Praha Vršovice 14
53. Miroslav Kubíček Sokol Horka nad Moravou 13
54. Antony PÉREZ Dukla Praha 13
55. Juraj Szabo HŠK Legends Šaľa 13
56. Matyáš HEIDER Dukla Praha 12
57. Linda Maderová Házená Velká Bystřice 12
58. Klára Nedomová Sokol Kostelec na Hané - HK 12
59. Jakub Sojka Sokol Hostěrádky-Rešov 12
60. Kryštof Barta Sokol Hostěrádky-Rešov 11
61. Mikuláš Barták Sokol Praha Vršovice 11
62. David Brázda HBC Olomouc 10
63. Václav Janů HBC Olomouc 10
64. Sára Petrová DHK Zora Olomouc 10
65. Štefan Sitár Tatran Litovel 10
66. Štěpán Horák Sokol Telnice 9
67. David Krejčí Sokol Horka nad Moravou 9
68. Matyáš Škerle HBC Olomouc 9
69. Karolína Smutná Sokol Kostelec na Hané - HK 9
70. Adam Urge HŠK Legends Šaľa 9
71. David Barvíř Házená Velká Bystřice 8
72. Jan Hladík Tatran Litovel 8
73. Vincent Mařík Sokol Praha Vršovice 8
74. Tomáš Navrátil Sokol Velké Meziříčí 8
75. Sebastián Sedláček Sokol Velké Meziříčí 8
76. Kristyna Závišková A+B HK Ivančice B 8
77. Jáchym BÍLEK Dukla Praha 7
78. Matyáš POLÁŠEK Dukla Praha 7
79. Tereza Studničková HK Ivančice B 7
80. Vojtěch Vylášek Sokol Telnice 7
81. Michal Handl Sokol Hostěrádky-Rešov 6
82. Kryštof Hlavatý Sokol Praha Vršovice 6
83. Gabriela Klečková Sokol Praha Vršovice 6
84. Vít Kuchyňka Sokol Telnice 6
85. Laura Nábělková DHK Zora Olomouc 6
86. Ronnie Navrátil Sokol Velké Meziříčí 6
87. Jaroslav Pareis SK Žeravice 6
88. Jan Vošický A+B HK Ivančice B 6
89. Martin Crhák HBC Olomouc 5
90. Štěpán FEDOSOV Dukla Praha 5
91. Adam Florian Sokol Telnice 5
92. Jiří Jirásek HBC Olomouc 5
93. Julie Krobatová HK Ivančice B 5
94. Veronika Kvapilová DHK Zora Olomouc 5
95. Tomáš Ondřišík Sokol Velké Meziříčí 5
96. Šimon PIKORA Dukla Praha 5
97. Tomáš Sršeň Házená Velká Bystřice 5
98. Matouš Zakopal Sokol Horka nad Moravou 5
99. Jakub Zemánek Tatran Litovel 5
100. Jakub Čagánek Sokol Praha Vršovice 4
101. Monika Janků Tatran Litovel 4
102. Samuel Jezo HŠK Legends Šaľa 4
103. Valerie Kotorová Házená Velká Bystřice 4
104. Sebastián Lencses HŠK Legends Šaľa 4
105. Robin Sobotka HK Ivančice B 4
106. Jáchym ŠUBRT Dukla Praha 4
107. Matylda Švarcová Házená Velká Bystřice 4
108. Daniel Bredler Tatran Litovel 3
109. Jan Brunclík HBC Olomouc 3
110. Daniel Kadala Házená Velká Bystřice 3
111. Anna Kajnarová SK Žeravice 3
112. Lucie Kociánová HK Ivančice B 3
113. Klára Nábělková DHK Zora Olomouc 3
114. Klára Nakládalová DHK Zora Olomouc 3
115. Rozálie Oharková DHK Zora Olomouc 3
116. Kryštof Šuba Tatran Litovel 3
117. Antonín Vávra Sokol Horka nad Moravou 3
118. Tomáš Vondra HBC Olomouc 3
119. Alex Chromčík SK Žeravice 2
120. Julie Krobátová HK Ivančice A 2
121. David Malinka HK Ivančice A 2
122. Marek Možíš SK Žeravice 2
123. Tadeáš Veleba Sokol Velké Meziříčí 2
124. Karolína Budíková SK Žeravice 1
125. Agnez Bunney HŠK Legends Šaľa 1
126. Viktorie Coufalova HK Ivančice B 1
127. Tomáš Hámor Sokol Kostelec na Hané - HK 1
128. Barbora Hirschová DHK Zora Olomouc 1
129. Emma Kajnarová SK Žeravice 1
130. Robin Sobotka HK Ivančice A 1
131. Nikolas Urbánek Sokol Hostěrádky-Rešov 1
132. Vanesa Vánská DHK Zora Olomouc 1
133. Jan Vošický HK Ivančice A 1
134. Sofie Vyhnalová DHK Zora Olomouc 1
135. Albert Zlámal SK Žeravice 1

Facebook

Partneři: